Home  /  Zápasy  /  Muži  /  Soutěž mužů 2020  /  2.Liga 2020  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže
Tabulka 2.Liga 2020
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Třinec Sharks Třinec Sharks 0 0 0 0:0 .000
Zlín Golems Zlín Golems 0 0 0 0:0 .000
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 0 0 0 0:0 .000
Prague Mustangs Prague Mustangs 0 0 0 0:0 .000
Pardubice Stallions Pardubice Stallions 0 0 0 0:0 .000
Prague Black Panthers Prague Black Panthers 0 0 0 0:0 .000
Nitra Knights Nitra Knights 0 0 0 0:0 .000

Program zápasů - Základní část

Datum Čas Soupeři Areál
5.4.2020 15:00 Pardubice Stallions - Prague Black Panthers   Letní stadion
11.4.2020 15:30 Prague Mustangs - Zlín Golems   Uhelné sklady
11.4.2020 15:00 Třinec Sharks - Příbram Bobcats   Stadion Lesní
12.4.2020 15:00 Nitra Knights - Pardubice Stallions   Kynek
18.4.2020 15:00 Zlín Golems - Třinec Sharks   Stadion mládeže
19.4.2020 15:00 Prague Black Panthers - Prague Mustangs   Čelákovice
19.4.2020 14:00 Příbram Bobcats - Nitra Knights   SK Spartak
26.4.2020 14:30 Třinec Sharks - Prague Mustangs   Stadion Lesní
26.4.2020 15:00 Zlín Golems - Nitra Knights   Stadion mládeže
1.5.2020 16:00 Prague Mustangs - Nitra Knights   Uhelné sklady
1.5.2020 15:00 Zlín Golems - Pardubice Stallions   Stadion mládeže
2.5.2020 15:00 Prague Black Panthers - Příbram Bobcats   Čelákovice
9.5.2020 15:00 Prague Black Panthers - Třinec Sharks   Čelákovice
10.5.2020 14:00 Příbram Bobcats - Pardubice Stallions   SK Spartak
17.5.2020 15:00 Pardubice Stallions - Prague Mustangs   Letní stadion
17.5.2020 15:00 Třinec Sharks - Zlín Golems   Stadion Lesní
24.5.2020 15:00 Nitra Knights - Prague Black Panthers   Kynek
24.5.2020 14:00 Příbram Bobcats - Prague Mustangs   SK Spartak
30.5.2020 15:00 Třinec Sharks - Nitra Knights   Stadion Lesní
31.5.2020 15:00 Pardubice Stallions - Příbram Bobcats   Letní stadion
6.6.2020 15:00 Nitra Knights - Zlín Golems   Kynek
6.6.2020 15:00 Prague Black Panthers - Pardubice Stallions   Čelákovice
14.6.2020 17:00 Prague Mustangs - Prague Black Panthers   Uhelné sklady
14.6.2020 15:00 Pardubice Stallions - Třinec Sharks   Letní stadion
14.6.2020 14:00 Příbram Bobcats - Zlín Golems   SK Spartak
20.6.2020 17:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats   Uhelné sklady
20.6.2020 15:00 Zlín Golems - Prague Black Panthers   Stadion mládeže
21.6.2020 15:00 Nitra Knights - Třinec Sharks   Kynek

Program zápasů - Semifinále

Datum Soupeři
TBA #1 po základní části - #4 po základní části  
TBA #2 po základní části - #3 po základní části  

Program zápasů - Silver Bowl XV

Datum Soupeři
TBA Vítěz semifinále - Vítěz semifinále