Home  /  Zápasy  /  Muži  /  Soutěž mužů 2020  /  2.Liga 2020  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
22.8. 15:00 Brno Sígrs 2 - Třinec Sharks 0 : 42 Brněnské Ivanovice
23.8. 15:00 Příbram Bobcats - Pardubice Stallions 41 : 0 SK Spartak
23.8. 14:00 Liberec Titans - Mladá Boleslav Greenraiders 0 : 7 OT Amerika
23.8. 15:00 Nitra Knights - Zlín Golems 60 : 6 Kynek

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
29.8. 14:00 Třinec Sharks - Zlín Golems 43 : 7 Stadion Lesní
30.8. 15:00 Mladá Boleslav Greenraiders - Liberec Titans 6 : 45 Čejetice
30.8. 15:00 Pardubice Stallions - Příbram Bobcats 12 : 14 Letní stadion
30.8. 15:00 Nitra Knights - Brno Sígrs 2 62 : 0 Kynek

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
12.9. 15:00 Zlín Golems - Brno Sígrs 2 9 : 14 Stadion mládeže
12.9. 17:00 Třinec Sharks - Nitra Knights 7 : 27 Stadion Lesní
13.9. 14:00 Liberec Titans - Příbram Bobcats 10 : 13 Amerika

Výsledky - Základní část, 4. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
20.9. 15:00 Příbram Bobcats - Mladá Boleslav Greenraiders 35 : 7 SK Spartak
26.9. 15:00 Zlín Golems - Nitra Knights × Stadion mládeže
Tabulka 2.Liga 2020 - Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 4 0 0 97:29 1.000
Liberec Titans Liberec Titans 1 0 2 51:20 .333
Mladá Boleslav Greenraiders Mladá Boleslav Greenraiders 1 0 2 14:76 .333
Pardubice Stallions Pardubice Stallions 0 0 2 12:49 .000
Tabulka 2.Liga 2020 - Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Nitra Knights Nitra Knights 3 0 1 103:48 .750
Třinec Sharks Třinec Sharks 2 0 1 84:34 .667
Brno Sígrs 2 Brno Sígrs 2 1 0 2 14:79 .333
Zlín Golems Zlín Golems 1 0 3 57:97 .250
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.

Program zápasů - Základní část, 3. kolo

Program zápasů - Základní část, 4. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
26.9.2020 14:00 Třinec Sharks - Brno Sígrs 2   Stadion Lesní
27.9.2020 15:00 Pardubice Stallions - Liberec Titans   Letní stadion

Program zápasů - Základní část, 5. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
4.10.2020 15:00 Příbram Bobcats - Liberec Titans   SK Spartak
4.10.2020 15:00 Pardubice Stallions - Mladá Boleslav Greenraiders   Letní stadion
4.10.2020 15:00 Nitra Knights - Třinec Sharks   Kynek
4.10.2020 15:00 Brno Sígrs 2 - Zlín Golems   Brněnské Ivanovice

Program zápasů - Základní část, 6. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
10.10.2020 15:00 Mladá Boleslav Greenraiders - Příbram Bobcats   Čejetice
10.10.2020 15:00 Zlín Golems - Třinec Sharks   Stadion mládeže
11.10.2020 14:00 Liberec Titans - Pardubice Stallions   Amerika
11.10.2020 15:00 Brno Sígrs 2 - Nitra Knights   Brněnské Ivanovice

Program zápasů - Silver Bowl XV

Datum Soupeři
TBA Vítěz skupiny - Vítěz skupiny