Home  /  Zápasy  /  Dorost  /  Soutěž dorostu 2019  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
1.9. 12:00 Brno Sígrs - Ostrava Steelers 14 : 18 Jedovnice
1.9. 13:15 Ostrava Steelers - Vysočina Gladiators 12 : 31 Jedovnice
1.9. 14:30 Vysočina Gladiators - Brno Sígrs 12 : 20 Jedovnice

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
8.9. 11:00 Prague Lions - Vysočina Gladiators 30 : 48 Kačerov
8.9. 12:15 Vysočina Gladiators - Brno Sígrs 0 : 50 Kačerov
8.9. 13:30 Brno Sígrs - Prague Lions 56 : 18 Kačerov

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.9. 13:00 Ostrava Steelers - Prague Lions 18 : 6 Poruba
15.9. 14:15 Prague Lions - Vysočina Gladiators 34 : 54 Poruba
15.9. 15:30 Vysočina Gladiators - Ostrava Steelers 32 : 24 Poruba

Výsledky - Základní část, 4. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
22.9. 12:00 Brno Sígrs - Ostrava Steelers 0 : 0 Jedovnice
22.9. 13:15 Ostrava Steelers - Prague Lions 44 : 0 Jedovnice
22.9. 14:30 Prague Lions - Brno Sígrs 0 : 50 Jedovnice

Výsledky - Základní část, 5. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
5.10. 12:00 Vysočina Gladiators - Prague Lions 52 : 30 Na Stoupách
5.10. 13:15 Prague Lions - Brno Sígrs 19 : 34 Na Stoupách
5.10. 14:30 Brno Sígrs - Vysočina Gladiators 40 : 42 Na Stoupách

Výsledky - Základní část, 6. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
12.10. 12:00 Prague Lions - Brno Sígrs 12 : 50 kontumace Kačerov
12.10. 13:15 Brno Sígrs - Ostrava Steelers 40 : 20 Kačerov
12.10. 14:30 Ostrava Steelers - Prague Lions 42 : 12 Kačerov

Výsledky - Základní část, 7. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
20.10. 13:00 Ostrava Steelers - Vysočina Gladiators 18 : 36 Poruba
20.10. 14:15 Vysočina Gladiators - Brno Sígrs 6 : 12 Poruba
20.10. 15:30 Brno Sígrs - Ostrava Steelers 20 : 13 Poruba
Tabulka Dorost
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Brno Sígrs Brno Sígrs 9 1 2 350:160 .792
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 7 0 3 313:255 .700
Ostrava Steelers Ostrava Steelers 4 1 5 200:191 .450
Prague Lions Prague Lions 0 0 10 161:418 .000
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.

Program zápasů - Základní část, 8. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
26.10.2019 12:00 Vysočina Gladiators - Ostrava Steelers   Na Stoupách
26.10.2019 13:15 Ostrava Steelers - Prague Lions   Na Stoupách
26.10.2019 14:30 Prague Lions - Vysočina Gladiators   Na Stoupách

Program zápasů - Finále

Datum Čas Soupeři Areál
10.11.2019 16:00 Vysočina Gladiators - Brno Sígrs   Luka