Home  /  Zápasy  /  Flag U19  /  Flagová soutěž juniorů 2019  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
13.4. 11:00 Příbram Bobcats - Brno Alligators 21 : 18 Marila
13.4. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Mustangs 18 : 34 Marila
13.4. 12:20 Příbram Bobcats - Ústí nad Labem Blades 70 : 6 Marila
13.4. 12:20 Prague Mustangs - Brno Alligators 22 : 34 Marila
13.4. 13:40 Příbram Bobcats - Prague Mustangs 26 : 13 Marila
13.4. 13:40 Brno Alligators - Ústí nad Labem Blades 34 : 25 Marila
Tabulka Flagová liga U19 2019
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 3 0 0 88:37 1.000
Brno Alligators Brno Alligators 2 0 1 86:68 .667
Prague Mustangs Prague Mustangs 1 0 2 69:78 .333
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 0 0 3 49:109 .000
Prague Lions Prague Lions 0 0 0 0:0 .000
Ostrava Steelers Ostrava Steelers 0 0 0 0:0 .000
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 0 0 0 0:0 .000

Program zápasů - Základní část

Datum Čas Soupeři Areál
21.4.2019 11:00 Trutnov Rangers - Ústí nad Labem Blades   Trutnov
21.4.2019 11:00 Příbram Bobcats - Ostrava Steelers   Trutnov
21.4.2019 12:20 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats   Trutnov
21.4.2019 12:20 Ostrava Steelers - Ústí nad Labem Blades   Trutnov
21.4.2019 13:40 Trutnov Rangers - Ostrava Steelers   Trutnov
21.4.2019 13:40 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats   Trutnov
5.5.2019 11:00 Prague Lions - Brno Alligators   Kačerov
5.5.2019 11:00 Ústí nad Labem Blades - Ostrava Steelers   Kačerov
5.5.2019 12:20 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades   Kačerov
5.5.2019 12:20 Ostrava Steelers - Brno Alligators   Kačerov
5.5.2019 13:40 Prague Lions - Ostrava Steelers   Kačerov
5.5.2019 13:40 Brno Alligators - Ústí nad Labem Blades   Kačerov
11.5.2019 11:00 Brno Alligators - Příbram Bobcats   Řečkovice
11.5.2019 11:00 Prague Lions - Trutnov Rangers   Řečkovice
11.5.2019 12:20 Brno Alligators - Prague Lions   Řečkovice
11.5.2019 12:20 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats   Řečkovice
11.5.2019 13:40 Brno Alligators - Trutnov Rangers   Řečkovice
11.5.2019 13:40 Příbram Bobcats - Prague Lions   Řečkovice
26.5.2019 11:00 Ostrava Steelers - Brno Alligators   Poruba
26.5.2019 11:00 Prague Mustangs - Trutnov Rangers   Poruba
26.5.2019 12:20 Ostrava Steelers - Prague Mustangs   Poruba
26.5.2019 12:20 Trutnov Rangers - Brno Alligators   Poruba
26.5.2019 13:40 Ostrava Steelers - Trutnov Rangers   Poruba
26.5.2019 13:40 Brno Alligators - Prague Mustangs   Poruba
2.6.2019 11:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats   Motorlet
2.6.2019 11:00 Prague Lions - Ostrava Steelers   Motorlet
2.6.2019 12:20 Prague Mustangs - Prague Lions   Motorlet
2.6.2019 12:20 Ostrava Steelers - Příbram Bobcats   Motorlet
2.6.2019 13:40 Prague Mustangs - Ostrava Steelers   Motorlet
2.6.2019 13:40 Příbram Bobcats - Prague Lions   Motorlet
16.6.2019 11:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions   Olšinky
16.6.2019 11:00 Prague Mustangs - Trutnov Rangers   Olšinky
16.6.2019 12:20 Ústí nad Labem Blades - Prague Mustangs   Olšinky
16.6.2019 12:20 Trutnov Rangers - Prague Lions   Olšinky
16.6.2019 13:40 Ústí nad Labem Blades - Trutnov Rangers   Olšinky
16.6.2019 13:40 Prague Lions - Prague Mustangs   Olšinky

Program zápasů - Semifinále

Datum Soupeři
TBA #1 po základní části - #4 po základní části  
TBA #2 po základní části - #3 po základní části  

Program zápasů - Zápas o 3. místo

Datum Soupeři
TBA Poražený semifinalista - Poražený semifinalista  

Program zápasů - Finále

Datum Soupeři
TBA Vítěz semifinále - Vítěz semifinále