Home  /  Zápasy  /  Dorost  /  Soutěž dorostu 2022  /  1. dorostenecká liga  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
3.9. 15:00 Třinec Sharks - Bratislava Monarchs 6 : 13 Stadion Lesní
4.9. 11:00 Prague Black Panthers - Prague Lions 35 : 6 Ragby Sparta

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
10.9. 16:00 Prague Lions - Bratislava Monarchs 49 : 7 Hostivař
11.9. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Třinec Sharks 66 : 34 Olšinky

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
18.9. 11:30 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades 48 : 7 Hostivař
18.9. 15:00 Bratislava Monarchs - Prague Black Panthers 0 : 50 Mladá Garda

Výsledky - Základní část, 4. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
24.9. 15:00 Třinec Sharks - Prague Lions 20 : 46 Poruba
25.9. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Black Panthers 6 : 61 Olšinky
Tabulka 1. dorostenecká liga
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Prague Black Panthers Prague Black Panthers 3 0 0 111:12 1.000
Prague Lions Prague Lions 3 0 1 136:69 .750
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 1 0 2 79:117 .333
Bratislava Monarchs Bratislava Monarchs 1 0 2 20:83 .333
Třinec Sharks Třinec Sharks 0 0 3 60:125 .000
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.

Program zápasů - Základní část, 5. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
2.10.2022 11:00 Prague Black Panthers - Ústí nad Labem Blades   Ragby Sparta
2.10.2022 14:00 Bratislava Monarchs - Třinec Sharks   Mladá Garda

Program zápasů - Základní část, 6. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
8.10.2022 15:00 Třinec Sharks - Prague Black Panthers   Stadion Lesní
9.10.2022 15:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions   Olšinky

Program zápasů - Základní část, 7. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
16.10.2022 12:00 Prague Black Panthers - Bratislava Monarchs   Ragby Sparta

Program zápasů - Základní část, 8. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
22.10.2022 16:00 Prague Lions - Třinec Sharks   Hostivař
23.10.2022 14:00 Bratislava Monarchs - Ústí nad Labem Blades   Mladá Garda

Program zápasů - Youth Bowl VIII

Datum Soupeři
TBA #1 - #2