Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  ČLAF 2014  /  ČLAF A  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Detail zápasu

Prague Lions
19 : 3
Brno Alligators Brno Alligators
Q1 Q2 Q3 Q4
LIO 7 6 0 6
ALL 0 3 0 0
Statistiky

Datum: 4.5.2014 v 14:00
Počasí: Polojasno, 12°C
Počet diváků: 120
Rozhodčí: Jan Klimeš (R), Ciaran Kelly (U), Tomáš Frehar (HL), Jan Pěnička (LJ), Kristián Koller (BJ)
 

Scoring summary
1.čtvrtina
Prague Lions TD - 7:0 - Gunther Schultze, 3y run (Ondřej Šisl kick); 5:35
2.čtvrtina
Prague Lions TD - 13:0 - Alexey Ulyanin, 14y pass od Maximiliano Torres-Gómez (kick neúspěšný); 1:12
Brno Alligators FG - 13:3 - Petr Mikloš, 33y; 0:00
4.čtvrtina
Prague Lions TD - 19:3 - Gunther Schultze, 33y pass od Maximiliano Torres-Gómez; 1:48
Komentář k zápasu

Bojovný nástup v podání Brna dal napovědět faktu, že by Aligátoři už rádi přerušili svoji neúspěšnou sérii bez výhry. Lions se ale od tvrdého nárazu v prvním utkání, kdy jednoduše nestačili na Black Panthers, herně hodně zvedli. Rozházel se jim quarterback Torres a na pozici runningbacka přivedl tým z pražské Hostivaře Günthera Schultzeho, který si v útoku sedl v souhře s Torresem a předávky i krátké passy už spolu tito dva vyladili téměř k dokonalosti.
Schultze byl skvělý i v zápase s Alligators. Naběhal obrovskou porci yardů, vyhýbal se tacklům a k jeho složení byli v mnoha případech potřeba až tři hráči hostí. Velmi dobře zahrál i domácí receiver Marek Suchý. Hra celého útoku Lions byla oživena návratem ofenzivního koordinátora Zacha Harroda z USA k týmu.
Naopak na druhé straně šlo v útoku znovu o křeč. Hvězdný quarterback Garza hází parádní balony na receivery, kteří jednoduše tempu hry nestačí. Běhový útok Brna zastavovali kvalitní linebackeři, a i když se runningback Michal Dovrtěl snažil, do endzóny míč sám nedonesl.
Brnu se povedlo zkompletovat několik přihrávek, hostujícím receiverům ale propadávaly balony mezi rukama. Jednou se pak Garza trefil jen do rukou domácího Petra Loudy a bylo z toho interception. V celkovém součtu doplatili hosté na neproměněný fieldgoal z úvodu utkání a také na bezzubost v blízkosti endzóny Lions.