Home  /  Zápasy  /  Muži  /  ČLAF 2014  /  ČLAF A  /  Zápasy a pořadí

BOB 14 12 3 7

Datum: 13.4.2014 v 14:00
Počasí: Oblačno, 15°C
Počet diváků: 240
Rozhodčí: Michal Rosíval (R), Jan Klimeš (U), Lukáš Dvořák (HL), Jaroslav Rybář (LJ), Libor Coufal (BJ)

Příbram Bobcats TD - 0:7 - Pavel Tumpach, 10y run (Jakub Sláma kick); 11:15
Příbram Bobcats TD - 0:14 - Pavel Tumpach, 8y run (Jakub Sláma kick); 4:52
Příbram Bobcats TD - 0:20 - Zacchaeus McCaskill, 14y run (kick neúspěšný); 9:21
Brno Alligators TD - 7:20 - Michal Dovrtěl, 6y run (Martin Herman kick); 0:53
Příbram Bobcats TD - 7:26 - Daniel Vitiš, 70y kick-off return (kick neúspěšný); 0:41
Brno Alligators TD - 14:26 - David Michálek, 12y pass od Ferni Garza (Martin Herman kick); 7:54
Příbram Bobcats FG - 14:29 - Jakub Sláma, 23y; 4:28
Příbram Bobcats TD - 14:36 - Daniel Vitiš, 52y pass od Scott Doherty (Jakub Sláma kick); 11:21
Brno Alligators TD - 20:36 - Ondřej Šimonek, 63y run (kick neúspěšný); 10:35
Brno Alligators TD - 26:36 - Michal Dovrtěl, 12y run; 0:00

V nedělním zápase hostili brněnští Alligators „znovuzrozené“ Příbram Bobcats, kteří posílili především o hráče z Prague Black Panthers, ale také o tři zahraniční posily v podobě Zacchaeuse McCaskilla, Scotta Dohertyho a také Dominica Gasta, kterého Středočeši přivedli z pražských Lions. Zápas se odvíjel v duchu velkých chyb, jež předváděli hlavně hráči Brna.
Hned první drive hostujícího týmu skončil touchdownem Pavla Tumpacha, po kterém se Brno snažilo ihned srovnat krok, ale jejich pokus skončil interceptionem passu Ferniho Garzy. Aligátorům se ani dál nedařilo zastavovat hráče Bobcats a dopouštěli se dalších chyb. Ty zužitkovali hosté hlavně pro běhové touchdowny. Ještě jeden si připsal Tumpach a třetí runový TD hostí přidal Zacchaeus McCaskill. Do přestávky stihli skórovat i domácí, 6yardovým během skóroval Michal Dovrtěl. Hosté si ale skórovali hned z kick-off returnu. Celým hřištěm proběhl Daniel Vitiš, a tak poločas skončil za stavu 7:26.
Po poločase se Brno nadechlo a skórovalo vzduchem na 14:26. Pass od Garzy chytil David Michálek. Pak přišel fieldgoal Jakuba Slámy a pátý touchdown Příbrami po 52y passové akci po spojnici Doherty-Vitiš. Moravané se snažili o comeback a ve čtvrté čtvrtině si připsali dva touchdowny, o které se běhovými akcemi postarali Ondřej Šimonek a Michal Dovrtěl. Ani snížení však Brňanům nepomohlo.