Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  ČLAF 2014  /  ČLAF A  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Detail zápasu

Pardubice Stallions
6 : 29
Příbram Bobcats Příbram Bobcats
Q1 Q2 Q3 Q4
STA 6 0 0 0
BOB 10 6 6 7
Statistiky

Datum: 11.5.2014 v 14:00
Počasí: Polojasno, 15°C
Počet diváků: 410
Rozhodčí: Jan Klimeš (R) , Krzysztof Walentynowicz (U), Iwona Pietrzyk (HL), Ewa Smilowska (LJ), Adam Raczkowski (BJ)
 

Scoring summary
1.čtvrtina
Příbram Bobcats TD - 0:7 - Zacchaeus McCaskill, 3y run (Jakub Sláma kick); 8:54
Pardubice Stallions TD - 6:7 - Petr Plaček, 5y run (2pt run neúspěšný); 7:20
Příbram Bobcats FG - 6:10 - Jakub Sláma, 37y; 4:15
2.čtvrtina
Příbram Bobcats TD - 6:16 - Zacchaeus McCaskill, 27y run (kick neúspěšný); 8:58
3.čtvrtina
Příbram Bobcats TD - 6:22 - Zacchaeus McCaskill, 28y run (2pt pass neúspěšný); 3:27
4.čtvrtina
Příbram Bobcats TD - 6:29 - Martin Hamza, 44y pass od Scott Doherty (Jakub Sláma kick); 3:01
Komentář k zápasu

Stallions se měli hostům co vracet, jelikož před třemi týdny dali tehdy domácí Bobcats Stallions velikonoční dárek 40:0. V domácím prostředí jsou však Stallions mnohem jistější a s podporou domácího publika se dokáží vyburcovat k mnohem lepším výkonům. Přibližně 400 diváků vytvářelo domácím výbornou kulisu a hnala pardubický tým kupředu. Zápas začínající ve 14 hodin započal státní hymnou, kterou následoval los. Ten vyhráli Bobcats a tedy rozhodli se pro příjem.

Hosté se rychlým posunem po hřišti dostali až před end zónu domácích a tuto šanci proměnil Zacchaeus McCaskill v první touchdown zápasu.

Hřebci se však vzápětí dočkali dvou po sobě jdoucích dárků. V druhé akci domácích po krátkém kick-off returnu se totiž obraně hostujících Bobcats podařilo vyrazit dlouhý pass, který však po vyražení spadnul domácím přímo do náruče a ti si doběhli pár yardů před end zónu. Druhý dárek přišel hned poté, když byl vyražen míč z rukou pardubického runningbacka, který byl zalehnut hráčem Bobcats. Tomu se však míč před dopadem na zem nepodařilo zkrotit a po odskočení se na míč vrhli Stallions, kteří díky tomu skórovali svůj jediný touchdown utkání. Pokus o 2pt conversion se nepovedl.

Hosté se trápili nesprávně fungujícím útokem a do konce 1. čtvrtiny skórovali pouze jeden field goal. Ve druhé čtvrtce se prosadil opět příbramský runningback dlouhým 27 yardovým runem s neúspěšným kopem. Po první polovině zápasu bylo skóre 6:16 ve prospěch hostů.

Druhá polovina zápasu se nesla ve snaze napravit vlastní chyby ze stran obou týmů. O něco lépe to vyšlo Bobcats, kterým skóroval již potřetí Zacchaeus McCaskill a do 4. čtvrtiny se vstupovalo za stavu 6:22. Přes snahy domácích se však nedařilo ukrajovat yardy ani díky běhům domácího Petra Plačka a přes 2 vážná zranění hostujících se Bobcats podařilo díky dlouhému passu Scotta Dohertyho na Martina Hamzu skórovat a udělit finální úder proti Stallions.

 

Autor: Jakub Mráz