Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  ČLAF 2014  /  ČLAF A  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Detail zápasu

Pardubice Stallions
0 : 35
Prague Lions Prague Lions
Q1 Q2 Q3 Q4
STA 0 0 0 0
LIO 7 7 0 21
Statistiky

Datum: 15.6.2014 v 14:00
Počasí: Oblačno, 19°C
Počet diváků: 430
Rozhodčí: Richard Gazdík (R), Libor Coufal (U), Filip Malý (HL), Jan Hubálek (LJ), Adam Dvořáček (BJ)
 

Scoring summary
1.čtvrtina
Prague Lions TD - 0:7 - Marek Suchý, 54y pass od John Krafick (Ondřej Šisl kick); 3:59
2.čtvrtina
Prague Lions TD - 0:14 - Alexey Ulyanin, 6y pass od John Krafick (Ondřej Šisl kick); 4:41
4.čtvrtina
Prague Lions TD - 0:21 - Gunther Schultze, 4y run (Ondřej Šisl kick); 11:30
Prague Lions TD - 0:28 - Alexey Ulyanin, 16y pass od John Krafick (Ondřej Šisl kick); 10:25
Prague Lions TD - 0:35 - Jan Hlavatý, 20y pass od John Krafick (Ondřej Šisl kick); 8:55
Komentář k zápasu

Přes čtyři stovky pardubických diváků se přišly naposledy v letošní sezoně podívat na domácí zápas svého týmu – Stallions. Do města perníku se vydali pražští Lions, kteří si výhrou mohli zajistit třetí místo v tabulce.

Pardubickému týmu se v letošní sezoně nedaří. Po zařazení do elitní A skupiny ČLAF se mezi týmy, které mají ve svém středu zahraniční posily, Pardubice hlavně hledaly a dostaly se do role otloukánka, již v minulých letech plnil hlavně tým Bobcats. Citelným zásahem do jádra východočeského týmu pak byl i odchod reprezentačního running backa Petra Plačka do Polska.

A Pardubice hrály druhé housle i v utkání s Lions. Ti ladí svůj stroj k dokonalosti a opravdu jsou na vzestupu, který na začátku sezony proklamoval hlavní kouč Martin Kocián. Zápas se Stallions nebyl pro pražské lvy takovým soustem, jaké na ně čeká za týden doma proti Bobcats.

Lions byli od začátku lepším týmem, což potvrdili dvěma touchdownovými akcemi vzduchem, obě z ruky quarterbacka Johna Kraficka, jenž se za ofenzivní lajnou zabydlel velmi dobře, do mašiny Lions zapadl a bude jedním z klíčových hráčů v bojích o postup do Czech Bowlu.

Možná tím nejklíčovějším ale bude Gunther Schultze, který má na pozici running backa neustálý progres. I on si v utkání připsal touchdown. Další dva šestibodové úspěchy si může na skříňku poznamenat i Alexey Ulyanin. Receiver s výbornýma rukama a přesným běháním dle předepsaných cest se v letošní sezoně velmi dobře doplňuje s reprezentantem Markem Suchým.

V druhé polovině zápasu se na hřiště dostali i mladí hráči, kteří mají v zápasech podobného rázu nabývat zkušeností, jež pak mohou prodat v dalších letech. Pardubice podlehly pražskému týmu 0:35 a v posledním kole zavítají na hřiště neporažených Black Panthers. Lions čeká již zmiňovaná domácí bitva s Bobcats, která bude bezpochyby jedním z největších lákadel víkendu.

Fotografie ze zápasu