Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  Soutěž mužů 2020  /  Paddock liga 2020  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Detail zápasu

Vysočina Gladiators
40 : 0
Prague Mustangs Prague Mustangs
Q1 Q2 Q3 Q4
GLA 7 7 13 13
MUS 0 0 0 0
Statistiky

Datum: 20.9.2020 v 16:00
Počasí: Jasno, 21°C
Počet diváků: 652
Rozhodčí: Jaroslav Rybář (R), David Hájek (U), Jakub Kilian (HL), Richard Hranička (LJ), Pavel Voráček (BJ)
 

Scoring summary
1.čtvrtina
Vysočina Gladiators TD - 7:0 - Petr Čermák, 8y pass od Joseph Bradley (Petr Čermák kick); 9:46
2.čtvrtina
Vysočina Gladiators TD - 14:0 - Petr Čermák, 5y pass od Joseph Bradley (Petr Čermák kick); 8:26
3.čtvrtina
Vysočina Gladiators TD - 21:0 - Vojtěch Mašita, 42y pass od Joseph Bradley (Petr Čermák kick); 10:22
Vysočina Gladiators TD - 27:0 - Jan Beran, 20y pass od Joseph Bradley (kick neúspěšný); 3:42
4.čtvrtina
Vysočina Gladiators TD - 33:0 - Joseph Bradley, 1y run (2pt pass neúspěšný); 11:54
Vysočina Gladiators TD - 40:0 - Vojtěch Mašita, 40y pass od Joseph Bradley (Petr Čermák kick); 7:45
Komentář k zápasu

Paddock liga vstoupila do své druhé poloviny. K zápasu 5. kola přijeli do Jihlavy Prague Mustangs, kteří vyzvali domácí Vysočinu Gladiators. Oba týmy změřily síly ve 2. kole, kdy si Gladiators z Prahy odvezli vítězství 69:6. Odvetu si nenechalo ujít 670 diváků.

Do zápasu vstoupili lépe domácí. Obrana Gladiators nejdříve zastavila útok Mustangs a po třech downech ho poslala zpět na střídačku. Vstup do zápasu vyšel i útoku domácích, kteří se i díky dvěma penaltám Mustangs dostali do redzóny soupeře. V té si quarterback Bradley počínal zkušeně a přihrávkou našel Petra Čermáka, který otevřel skóre. Následně si svůj touchdown sám potvrdil kopem a Gladiators šli do vedení 7:0.

Obrana Gladiators i nadále dominovala, zastavovala všechny běhové pokusy hostů a ti se tak nedostali dál než na polovinu hřiště.

Druhá změna skóre přišla ve druhé čtvrtině, kdy nejdříve Dunovský připravil svým dlouhým během dobrou pozici pro Bradleyho a ten následně přihrávkou našel znovu Čermáka - 14:0. První turnover zápasu si připsali Gladiators, když míč po špatném rozehrání Mustangs skončil na zemi a tam ho zalehl Kratochvíl. Zbytek poločasu byl ve znamení zlepšeného výkonu obou obran a především velkého množství nekompletních přihrávek z ruky quarterbacka domácích. Do šaten se tak šlo za stavu 14:0. 

Druhý poločas začali na míči domácí a hned v úvodním drivu navýšili skóre. Dvojici Bradley - Čermák se dařilo posouvat s míčem po hřišti a připravili dobrou pozici pro Vojtěcha Mašitu, který skvělou individuální akcí zaznamenal třetí touchdown zápasu.

Výkon Mustangs sráželo i množství faulů, které hosté vyrobili především v obraně. Další navýšení skóre přišlo ještě ve třetí čtvrtině, kdy 20yardovou přihrávku Bradleyho zachytil Jan Beran. 

V závěrečné čtvrtině obrana Gladiators hosty k ničemu nepustila, domácí si naopak připsali další dva touchdowny. Nejdříve to byl quarterback Bradley, který sám doběhl do endzóny a následně Mašita, který zaznamenal svůj druhý touchdown v zápase. Dobrým výkonem se prezentoval i running back domácích Kolář, který ve druhém poločase nahradil Dunovského.

Gladiators zvítězili 40:0 a i nadále drží neporazitelnost.

Autor článku: Martin Rygl

 
Fotografie ze zápasu