Home  /  Zápasy  /  Muži  /  Soutěž mužů 2020  /  2.Liga 2020  /  Zápasy a pořadí

Počet diváků: 0
Rozhodčí: Jaroslav Rybář (R), David Hájek (HL), Mikuláš Zouvala (LJ)

Třinec Sharks TD - 0:7 - Petr Outrata, 69y interception return (Martin Mísař kick); 7:04
Třinec Sharks TD - 0:13 - Daniel Kamiński, 1y run (kick neúspěšný); 3:33
Třinec Sharks TD - 0:21 - Martin Mísař, 1y run (Martin Mísař 2pt run); 7:56
Třinec Sharks TD - 0:27 - Daniel Kamiński, 1y run (2pt pass neúspěšný); 0:37
Třinec Sharks TD - 0:33 - Petr Dudek, 28y pass od Martin Mísař (2pt pass neúspěšný); 6:27
Třinec Sharks TD - 0:41 - Daniel Kamiński, 16y run (Daniel Kamiński 2pt run); 5:37
Třinec Sharks TD - 0:49 - Petr Dudek, 26y run (Petr Dudek 2pt run); 2:58

Golems uzavírali svou první sezónu v 2.Lize domácím zápasem proti Třinci Sharks. A stejně jako v předchozím vzájemném zápase byla hra i skóre pevně v rukou žraloků, kteří si tak ze Zlína odvážejí vysoké vítězství 49:0.

Utkání se kvůli pandemickým opatřením muselo hrát bez diváků, kteří by ale byli svědky jednoznačného zápasu. Na svůj poslední zápas Golems posílili svůj útok o veterána Alana Kosniovského, který na pozici quarterbacka vystřídal Pavla Boháče, nastupujícího nově na pozici running backa. Ani to na body zlínským nestačilo. Ve svém prvním drivu se sice Golemové probíjeli třineckou obranou téměř na dosah bodů, ale naděje rychle ukončil Petr Outrata svým 69 yardů dlouhým pick six a otevřel tak skóre na 0:7 pro hosty.

V první čtvrtině přidal útok Třince zásluhou Daniela Kamińskiho dalších 6 bodu a zvýšil na 0:13. Obrana golemů měla potíže zvláště s běhovým útokem žraloků, díky čemuž po změně stran zvyšoval skóre touchdownem a následnou dvoubodovou konverzí Martin Mísař a opět Daniel Kamiński. Do šaten se tak šlo za stavu 0:27.

Scénář druhé poloviny byl velmi podobný té první. Ačkoli Golemové získali několik prvních downů, k vážnějšímu ohrožení třinecké endzóny se nedostali a bodoval opět Třinec. Ve třetí čtvrtině doběhl pro body Petr Dudek, který si několikrát v zápase vyzkoušel i pozici quarterbacka a do změny stran tak platil stav 0:33.

V posledním dějství dovršil svůj hattrick Daniel Kamiński 16yardovým během a následnou dvoubodovou konverzí, čímž spustil mercy rule za stavu 0:41. Poslední zápis do výsledkové listiny si necelé tři minuty před koncem připsal opět Petr Dudek a završil tak výsledek zápasu na konečných 0:49 pro Třinec Sharks.

Autor článku: Tomáš Halamík