Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  ČLAF 2014  /  ČLAF B  /  Zápasy a pořadí

Statistiky

Datum: 19.4.2014 v 15:30
Počasí: Jasno, silný vítr, 18°C
Počet diváků: 110
Rozhodčí: Jan Klimeš (R), Petr Moravec (U), Filip Malý (HL), Tomáš Frehar (LJ), Libor Coufal (BJ)

Prague Hippos TD - 7:0 - Ondřej Kubík, 22y interception return (David Potrebuješ kick); 10:15
Prague Hippos TD - 14:0 - Jakub Tománek, 22y pass od Stanislav Tománek (David Potrebuješ kick); 6:25
Prague Hippos TD - 20:0 - Jakub Tománek, 4y pass od Stanislav Tománek (kick neúspěšný); 1:26
Prague Hippos TD - 26:0 - Stanislav Tománek, 15y run (kick neúspěšný); 11:41
Prague Hippos SAF - 28:0; 10:14
Prague Hippos TD - 34:0 - Petr Křesťan, 20y run (kick neúspěšný); 3:21
Pilsen Patriots TD - 40:7 - Patrik Vainer, 1y run (Martin Vojtěchovský kick); 0:00
Prague Hippos TD - 47:7 - Mehmetali Sulejmani, 3y run (David Potrebuješ kick); 7:31
Prague Hippos TD - 54:7 - Petr Křesťan, 38y run (David Potrebuješ kick); 0:15

Dva týmy, které ještě v loňské sezoně hrály sedmičkový fotbal, svým zápasem otevřely letošní sezonu ČLAF B. Hippos v offseason horečně posilovali, Plzni naopak odešla osa týmu a celý kádr prošel výrazným omlazením. Od prvních minut vládlo na hřišti jedno mužstvo, Hippos položili 8 touchdownů a přidali i jedno safety. Plzeň vzdorovala jediným touchdownem quarterbacka Patrika Vainera ze třetí čtvrtiny. Hippos ukázali skvělou formu a smetli Plzeň 54:7.
Hrochům se povedla už první čtvrtina zápasu s Plzní. Ondřej Kubík vrátil interception 22yardovým během až do endzóny pro touchdown. Domácím výborně fungovala osa mezi bratry Tománky, kteří v první polovině zápasu slavili společně získaný touchdown hned třikrát. Quarterback Stanislav Tománek mimo přihrávek na bratra Jakuba doběhl pro jeden i sám a jednou se po parádním dvacetiyardovém běhu radoval i runningback Petr Křesťan. V součtu se získaným safety a střídavou formou kickera Davida Potrebuješe odcházeli domácí o poločase s vedením 40:0.
Po pauze Hippos ubrali, Plzeň vycítila příležitost zapsat si alespoň čestný úspěch a quarterback Patrik Vainer 1yardovým pushem získal pro svůj tým první body sezony. Ve čtvrté čtvrtině přidali domácí ještě dva touchdowny – Mehmetali Sulejmani třiyardovým během a Petr Křesťan 38yardovým během.