Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  ČLAF 2014  /  ČLAF B  /  Zápasy a pořadí

HIP 8 15 14 6

Datum: 3.5.2014 v 14:00
Počasí: Zataženo, 16°C
Počet diváků: 100
Rozhodčí: Peter Martinček (R), Ján Polák (U), Juraj Sopkuliak (HL), Peter Látal (LJ), Juraj Balog (BJ)

Prague Hippos TD - 0:6 - Petr Křesťan, 3y run (kick neúspěšný); 9:05
Prague Hippos SAF - 0:8; 1:00
Prague Hippos TD - 0:16 - Petr Křesťan, 22y run (Stanislav Tománek 2pt run); 10:49
Prague Hippos TD - 0:23 - Jan Diml, 15y run (David Potrebuješ kick); 0:47
Prague Hippos TD - 0:30 - Petr Vykysalý, 83y kick-off return (David Potrebuješ kick); 11:40
Prague Hippos TD - 0:37 - Marek Rezler, 4y run (David Potrebuješ kick); 5:48
Prague Hippos TD - 0:43 - Jakub Tománek, 12y pass od Stanislav Tománek (kick neúspěšný); 4:15

V rámci ČLAF B vyrazili pražští Hippos do slovenského Zvolena ke druhému zápasu obou týmů. Na slovenské půdě čekal oba týmy promáčený trávník a na tým z českého hlavního města i nabuzený domácí tým.
S malým kádrem Zvolen nemůže točit příliš hráčů a proti Hippos vydržel jednu čtvrtinu. „Hráli dobře, tvrdě a nadšeně. Doplácejí na malý počet hráčů, ale v první čtvrtině nám povolili jen jeden touchdown,“ řekl Nikola Antoš z pražského týmu.
Síly domácím došly kompletně po přestávce, kdy měli zápas v rukou pevně hosté, čehož využili a hned z kickoff returnu skórovali 83y během Petra Vykysalého. Hosté do té doby skórovali hlavně po zemi, ve čtvrté čtvrtině poprvé zafungovala i bratrská spolupráce mezi Stanislavem a Jakubem Tománkem.