Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  Soutěž mužů 2021  /  Kittfort liga 2021  /  Zápasy a pořadí

Počet diváků: 139
Rozhodčí: Stanley Hameder (R), Kamil Kroulík (U), Tomáš Frehar (HL), Martin Živný (LJ), Adam Dvořáček (BJ), Jan Klimeš (SJ), Mikuláš Zouvala (FJ)

Prague Lions TD - 0:6 - Filip Ječný, 3y run (kick neúspěšný); 9:53
Prague Lions TD - 0:13 - Shazzon Mumphrey, 3y run (Kámel Eltifi kick); 6:23
Prague Lions TD - 0:19 - Marek Suchý, 6y pass od Shazzon Mumphrey (kick neúspěšný); 5:57
Prague Lions TD - 0:26 - Filip Ječný, 15y run (Kámel Eltifi kick); 0:52
Prague Lions TD - 0:33 - Marek Suchý, 27y pass od Shazzon Mumphrey (Kámel Eltifi kick); 9:39
Prague Lions TD - 0:40 - David Hlaváček, 6y pass od Shazzon Mumphrey (Kámel Eltifi kick); 4:30
Brno Alligators TD - 7:40 - Robert Wirth, 44y pass od Tomáš Fortelný (Filip Kollár kick); 2:19
Prague Lions TD - 7:46 - Tomáš Láska, 31y interception return (kick neúspěšný); 11:38
Prague Lions TD - 7:52 - Michal Vojta, 4y pass od Shazzon Mumphrey (kick neúspěšný); 1:41

Hráči Prague Lions zvítězili také ve druhém zápase Kittfort ligy amerického fotbalu. Na hřišti Brna Alligators zvítězili vysoko 52:7. Lions se v 1. kole prezentovali rychlým startem do zápasu a proti Steelers rozhodli o vítězství v úvodní čtvrtině, kterou ovládli 21:0. Podobnou strategii zvolil tým Zacha Harroda i proti outsiderovi Brnu Alligators.

Filip Ječný byl opět k nezastavení a hned po dvou minutách hry otevřel skóre. Lions se podařilo překonat výkon z prvního zápasu a v první čtvrtině zaznamenali hned 26 bodů, když kromě druhého touchdownu Ječného skórovali ještě Shazzon Mumphrey a Marek Suchý.

Lions si dobře pamatovali poslední zápas v Brně z roku 2019, kdy o vítězství museli rozhodnout až v závěrečné čtvrtině. „Takové zápasy jsou pro nás jako past. Použili jsme to jako motivaci pro dnešní zápas,” vysvětlil Harrod po zápase. Pražský tým nepolevil ani ve druhé čtvrtině a touchdowny Suchého a Davida Hlaváčka navýšil skóre na 40:0.

Na konci prvního poločasu zaznamenali domácí Alligators čestný úspěch, když Robert Wirth zaznamenal Touchdown po passu Tomáše Fortelného. To bylo ale ze strany útoku domácích vše. Běhová hra Alligators v čele s Davidem Kilianem si připsala pouze 9 yardů a Fortelný zkompletoval 9 passů z 25 pokusů a k tomu přidal dva interceptiony. Jeden z nich vrátil Tomáš Láska do endzóny pro touchdown.

Druhý poločas už se prakticky pouze dohrával a Lions si tak z brněnského hřiště odvezli jasnou výhru 52:7 a mají stejně jako Gladiators bilanci 2-0.