Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  Soutěž mužů 2021  /  Kittfort liga 2021  /  Zápasy a pořadí

Počet diváků: 185
Rozhodčí: Michal Rosíval (R), Stanley Hameder (U), Oldřich Kumhera (HL), Filip Malý (LJ), Filip Znamenáček (BJ), Pavel Voráček (SJ), Filip Pachulski (FJ)

Brno Alligators TD - 7:0 - Jaroslav Doležal, 16y pass od Tomáš Fortelný (Jan Nestr kick); 8:21
Přerov Mammoths TD - 14:7 - Lubomír Dohnal, 4y run (Jaroslav Ulica kick); 3:00
Přerov Mammoths TD - 14:14 - Adam Žouželka, 1y run (Jaroslav Ulica kick); 7:20
Brno Alligators TD - 21:14 - Jan Nestr, 1y run (Filip Kollár kick); 4:04
Přerov Mammoths TD - 21:21 - Filip Novotný, 27y pass od Michal Stoklásek (Jaroslav Ulica kick); 0:00
Brno Alligators TD - 27:21 - David Kilian, 70y run (kick neúspěšný); 11:27

Souboj dvou týmů na spodku tabulky vyhráli i podruhé Brno Alligators. Stejně jako v prvním zápase, také v odvetě byl k vidění vyrovnaný zápas. Oba týmy se opět prezentovaly především běhovou hrou. Alligators po zemi nasbírali 233 yardů, Mammoths dokonce 285. Hned dva running baci se dostali v zápase přes 200 yardů. David Kilian zakončil zápas s 204 yardy a jedním touchdownem. Adam Žouželka měl 206 yardů a také jeden touchdown.

Brněnský tým proti Přerovu Mammoths začal lépe a vybudoval si náskok 14:0 po dvou touchdownech Doležala. Mammoths se podařilo srovnat na začátku třetí čtvrtiny díky touchdownu Adama Žouželky.

Na touchdown brněnského Nestra ze třetí čtvrtiny dokázal odpovědět touchdownem Filip Novotný. Odpověď na dlouhý touchdown Davida Kiliana už ale hostující Přerov nenašel v závěru zápasu nenašel. Mammoths byli blízko vyrovnání přibližně 3 minuty před koncem zápasu, kdy se dostali k blízkosti soupeřovy endzóny. Pass Michala Stokláska do endzóny ale zachytil linebacker Jan Nestr a ukončil tak šanci hostů na obrat. Také v posledním drivu útoku Mammoths se blýskla obrana domácích, když hned dvakrát sackovala quarterbacka Mammoths.

Alligators zvítězili ve druhém zápase 27:21 a vylepšili si bilanci na 2 výhry a 2 prohry. Mammoths po pěti zápasech na první výhru stále čekají.