Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  Soutěž mužů 2021  /  2.Liga 2021  /  Zápasy a pořadí

Počet diváků: 73
Rozhodčí: Tomáš Frehar (R), Jan Klimeš (U), Šimon Zouvala (HL), Martin Hrabčák (LJ), Mikuláš Zouvala (BJ)

Třinec Sharks TD - 6:0 - Martin Mísař, 71y run (kick neúspěšný); 11:34
Třinec Sharks TD - 12:0 - Martin Mísař, 49y run (kick neúspěšný); 10:47
Třinec Sharks TD - 20:0 - Grzegorz Kozub, 68y pass od Alan Kosniovský (Petr Dudek 2pt pass od Peter Banik); 5:22
Třinec Sharks SAF - 22:0; 4:44
Třinec Sharks TD - 28:0 - Martin Mísař, 1y run; 2:06
Třinec Sharks TD - 36:0 - Petr Outrata, 41y interception return (Petr Dudek 2pt pass od Peter Banik); 11:43
Třinec Sharks TD - 42:0 - Tomáš Klimas, 14y pass od Alan Kosniovský; 9:59
Třinec Sharks TD - 48:0 - Grzegorz Kozub, 23y pass od Alan Kosniovský; 6:35
Třinec Sharks TD - 54:0 - Martin Mísař, 23y run; 2:07
Třinec Sharks TD - 61:0 - Martin Mísař, 7y pass od Alan Kosniovský (Kryštof Slavíček kick); 0:00
Třinec Sharks TD - 68:0 - Martin Mísař, 20y run (Kryštof Slavíček kick); 4:09
Třinec Sharks TD - 75:0 - Vojtěch Sabela, 1y run (Kryštof Slavíček kick); 0:33

One man show. I takto by se dal pojmenovat sobotní zápas Sharks proti Foxes. První šel na míč domácí útok a lépe začít nemohl. V úvodní akci Kosniovský předal míč do ruky Mísařovi a ten 71 yardů dlouhým během otevřel skóre. Sharks poté vyzkoušeli krátký kop, který se ovšem Liškám podařilo zalehnout, a tak poprvé nastoupil útok hostů. To co předvedl domácí útok napodobila také jejich obrana. Interceptionem vrátil útoku míč Chvojka a Mísař, o něco málo přes minutu po prvním, přidává svůj druhý běhový touchdown.

Dále se hra vyvíjela podle předpokladu. Domácí obrana držela soupeře na jejich polovině a útok přidával body. V polovině první čtvrtiny 68yardovým dlouhým passem od Kosniovského bodoval Kozub a za dva body potvrzoval Dudek. Pozadu nezůstala ani obrana Žraloků, která připsala body v podobě safety. V závěru čtvrtiny přidal třetí běhový touchdown Mísař.

Druhá čtvrtina byla bodově ještě bohatší než první. Outrata se blýsknul pick six přes půl hřiště, potvrzený opět Dudkem za dva body a útok pokračoval v započaté práci. Klimas chytil svůj první touchdown v této sezóně a na 48:0 přidal body vzduchem Kozub. Následné dva touchdowny přidal opět Mísař, jeden vzduchem a jeden po zemi. Do šaten tak šly týmy za stavu 61:0

Druhý poločas již začínal bez přerušení času, a tak domácí poslali na hřiště všechny nováčky a vystřídali všechny hráče, které měli v záloze. Ani to ovšem nezabránilo Mísařovi přidat svůj šestý touchdown.

V poslední čtvrtině se domácí naposled dostali před endzónu a na hřiště nastoupil na pozici running backa Sabela, který standardně nastupuje jako linebacker a svým prvním touchdownem v životě ukončuje zápas za stavu 75:0.

Autor článku: Ondřej Chvojka