Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  Soutěž mužů 2021  /  2.Liga 2021  /  Zápasy a pořadí

Počet diváků: 160
Rozhodčí: Stanley Hameder (R), Milan Remeš (U), Jiří Hovorka (HL), Miroslav Makajev (LJ), Filip Malý (BJ)

Pardubice Stallions TD - 0:7 - Martin Ženka, 67y run (Dan Doucek kick); 11:20
Pardubice Stallions TD - 0:14 - Petr Plaček, 48y punt return (Dan Doucek kick); 8:25
Pardubice Stallions TD - 0:21 - Kryštof Sedlák, 31y pass od Matěj Linek (Dan Doucek kick); 5:39
Pardubice Stallions TD - 0:27 - Kryštof Sedlák, 28y pass od Matěj Linek (kick neúspěšný); 11:50
Pardubice Stallions TD - 0:35 - Jakub Mikyska, 26y pass od Matěj Linek (Dan Doucek 2pt pass od Matěj Linek); 6:07
Pardubice Stallions TD - 0:42 - Matěj Linek, 28y run (Dan Doucek kick); 3:26
Pardubice Stallions TD - 0:48 - Jan Semerád, 6y run (kick neúspěšný); 1:53
Pardubice Stallions TD - 0:55 - Tomáš Vlček, 7y pass od Jan Kakos (Dan Doucek kick); 7:38