Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  ČLAF 2014  /  ČLAF C  /  Zápasy a pořadí

Počet diváků: 120
Rozhodčí: Radim Kroulík (R), Filip Haza (HL), Stanley Hameder (LJ)

Liberec Titans TD - 0:6 - Kristián Koller, 8y run (kick neúspěšný); 7:13
Liberec Titans SAF - 0:8; 7:00
Budweis Hellboys TD - 6:8 - Petr Jindra, 21y fumble return (kick neúspěšný); 7:30
Budweis Hellboys TD - 12:8 - Kamil Roba, 28y run (kick neúspěšný); 3:20

Budějovický celek vstoupil do utkání velmi aktivně a útoku se podařilo dostat až na vzdálenost jednoho yardu od endzóny. Bohužel pro domácí se jim však tento postup nepodařilo přetavit v body. Při čtvrtém pokusu navíc running back ztratil míč a této šance využili Titans. Psychicky tak zaskočili domácí a v druhé čtvrtině dokázali ze svého 1y postoupit až do endzóny soupeře, čímž otevřeli skóre utkání. Rychlým úderem a vedením 6:0, které si zajistili během Kristiána Kollera, zaskočili zkušené Jihočechy. Navíc se Libereckým podařilo přetavit tlak ještě v safety, čímž si zajistili poločasové vedení 8:0.
V přestávce si Budweis v kabině museli promluvit a do druhé poloviny už se zaskočit nenechali. Nejdříve se jim podařilo snížit na 6:8 poté, co Petr Jindra sebral fumble a s míčem doběhl až do endzóny. Dále už nedovolili Severočechům se více projevit a hrozili hlavně domácí. Hra to byla ale dále napínavá a z pohledu diváka zajímavá. Tlak Hellboys dále pokračoval a podařil se proměnit v další skórování, tentokrát 28yardovým během překonal libereckou obranu Kamil Roba. Za stavu 12:8 si utkání Budweis už pohlídali. Kickeři měli v tomto zápase smůlu a ani jeden z kicků se jim nepodařilo proměnit. Výsledkově vyrovnané utkání tak potvrdilo mírnou převahu domácích, kteří liberecké Titans vypravili na cestu na sever Čech s prohrou.