Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  ČLAF 2014  /  ČLAF C  /  Zápasy a pořadí

Počasí: Přeháňky, 16°C
Počet diváků: 284
Rozhodčí: Radek Janhuba (R), Josef Houška (HL), Radim Kroulík (LJ)

Karlovy Vary Warriors FG - 3:0 - Václav Blahout, 38y; 0:42
Ústí nad Labem Blades TD - 3:6 - Jakub Lukášek, 12y pass od Jakub Imr (kick neúspěšný); 2:05
Ústí nad Labem Blades TD - 3:12 - Jakub Imr, 34y run (kick neúspěšný); 0:59
Ústí nad Labem Blades TD - 3:18 - Jakub Imr, 36y run (kick neúspěšný); 1:34

Domácí Warriors měli po výhře v Trutnově chuť a chtěli si na soupeře z Ústí nad Labem vyšlápnout. Hosté byli v zápase favority a svou roli potvrdili, když o patnáct bodů vyhráli.
Lépe do utkání vstoupili domácí, Václav Blahout dokázal proměnit 38yardový field goal a Warriors vedli 3:0. Ještě do přestávky ale zaúřadovali zkušenější hosté a dvěma touchdowny otočili stav na 12:3 ze svého pohledu.  Nejprve se zaskvěl Jakub Lukášek 12y catchem a o necelou minutu později Jakub Imr doběhl pro další šestibodový úspěch.
Ve druhé polovině se domácí snažili snížit rozdíl a srovnali krok. Obrana fungovala Západočechům velmi slušně, v útočné fázi to ale bylo horší. Množství pokusů končilo neúspěchem a vrácením míče do rukou Blades. Ti završili výhru 36yardovým během Imra, který znovu nebyl potvrzen.