Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  ČLAF 2014  /  ČLAF C  /  Zápasy a pořadí

Datum: 12.4.2014 v 17:00
Počasí: Oblačno, 14°C
Počet diváků: 80
Rozhodčí: Jan Hubálek (R), Radek Janhuba (HL), Kateřina Oplová (LJ)

Prague Mustangs TD - 8:0 - Jiří Zlámal, 6y fumble return (Martin Koubský kick); 7:51
Pardubice Bucks TD - 8:6 - Jan Kruliš, 63y run (kick neúspěšný); 6:52
Pardubice Bucks FG - 8:9 - Jan Kruliš, 26y; 0:34

Do utkání na pražském Motorletu vstoupili lépe domácí a po prvním touchdownu člena obrany Jiřího Zlámala, který sebral fumble a donesl míč do endzóny, potvrzeným úspěsným kickem Martina Koubského se ujali vedení 8:0. Do poločasu se skóre neměnilo. Hra byla plná runnových akcí a oba celky si předávaly míč. Několik zachycených interception na obou stranách a množství nevynucených fumblů pak znamenalo množství šancí, které se ale bodově na hře neprojevily.
Ve druhé části se úvod naopak podařil Pardubicím, které snížily skóre touchdownem Jana Kruliše. Kick úspěšný nebyl, a tak se až do poslední čtvrtiny stav neměnil – 8:6. Na konci utkání zatlačili Bucks ve správnou chvíli, ale ani 8 yardů od endzóny se jim touchdown skórovat nepodařilo. Na čtvrtý pokus, 15 yardů od endzone, se tak uchýlili necelou minutu od konce prvního vzájemného souboje k field goalu. Napětí diváků se dalo krájet a na očích domácích byla vidět nervozita. Kick Jana Kruliše byl úspěšný a hostující tým se těsně před konečným hvizdem ujal vedení 9:8. Mustangs se ale dále snažili dorovnat, ale při poslední big play se dopustili interception, kterým utkání skončilo. Velmi vyrovnané a rozpačité utkání tak dopadlo o bod lépe pro celek z Pardubic.