Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  ČLAF 2014  /  ČLAF C  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Detail zápasu

Trutnov Rangers
0 : 11
Karlovy Vary Warriors Karlovy Vary Warriors
Q1 Q2 Q3 Q4
RNG 0 0 0 0
WAR 6 2 0 3

Datum: 20.4.2014 v 14:00
Počasí: Polojasno, 13°C
Počet diváků: 100
Rozhodčí: Radek Janhuba (R), Filip Malý (HL), Kateřina Oplová (LJ), Josef Houška (BJ)
 

Scoring summary
1.čtvrtina
Karlovy Vary Warriors TD - 0:6 - Jakub Čajan, 1y run (kick neúspěšný); 0:00
2.čtvrtina
Karlovy Vary Warriors SAF - 0:8; 1:20
4.čtvrtina
Karlovy Vary Warriors FG - 0:11 - Václav Blahout, 34y; 0:00
Komentář k zápasu

V Podkrkonoší došlo na souboj dvou týmů, které by svým postupem do play-off ČLAF C velmi překvapili. Do pozice favorita byli tipy z Fantasy Pick’Em postaveni domácí Rangers, karlovarští Warriors ale zakončili sezonu 2013 výhrou a slastným pocitem se natolik nabažili, že chtěli vyhrát i z pozice outsidera.
Nabuzeným válečníkům fungovala od začátku souboje velmi dobře obrana, která nedovolila domácímu týmu skórovat. V útoku se hostům tolik nedařilo, několikrát vyhořeli kousek před endzónou a když už se do ní dostali, tak se po cestě provinili proti pravidlům a celá akce se vracela zpět.
To se však nestalo v první čtvrtině. Jakub Čajan si z pozice quarterbacka doběhl jednoyardovým během pro první touchdown zápasu. Těsně před koncem druhé čtvrtiny zastavila hostující obrana puntreturn necelý yard před domácí endzónou díky dobré práci Jiřího Perutka a kvalitnímu odkopu Václava Blahouta. Rangers byli v tísni a po výborné práci celé obrany přišlo safety, o které se postaral Jakub Mařík.
V závěru zápasu ještě Blahout 34yardovým fieldgoalem upravil výhru Warriors, kteří si připsali první výhru sezony a druhou v historii klubu.