Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  ČLAF 2014  /  ČLAF C  /  Zápasy a pořadí

Počasí: Jasno, 29°C
Počet diváků: 150
Rozhodčí: Filip Haza (R), Michal Vencovský (HL), Filip Malý (LJ)

Ústí nad Labem Blades TD - 0:8 - Jakub Imr, 10y run (Josef Chochola kick); 7:55
Ústí nad Labem Blades TD - 0:16 - Jakub Lukášek, 26y pass od Jan Bláha (Josef Chochola kick); 2:46
Ústí nad Labem Blades TD - 0:22 - Jakub Imr, 1y run (kick neúspěšný); 0:00
Liberec Titans TD - 6:22 - Tomáš Eigl, 15y pass od Kristián Koller (kick neúspěšný); 8:59
Ústí nad Labem Blades TD - 6:30 - Jakub Imr, 81y run (Josef Chochola kick); 8:04
Ústí nad Labem Blades TD - 6:46 - Jan Šíma, 11y run (Josef Chochola kick); 2:56
Liberec Titans TD - 14:46 - Dominik Colan, 5y run (Jan Pěnička kick); 1:10
Ústí nad Labem Blades TD - 14:54 - Vojtěch Franz, 9y pass od Matěj Sahula (Josef Chochola kick); 4:24

Do jednoho z vrcholů sezony v ČLAF C vstupovaly oba týmy oslabeny o hráče jak v útoku, tak v obraně. V rozpáleném počasí se v prvním čtvrtině nepovedlo ani jednomu týmu skórovat. I přesto byla vidět malá převaha Blades. Ve druhé čtvrtině se prosadil dvakrát Jakub Imr běhovou akcí a jednou Jakub Lukášek po pasu od Jana Bláhy. O poločase bylo skóre 22:0, což z pohledu domácích vypadalo hrozivě, ale zápas ještě nekončil.

Na začátku druhé půle se podařilo domácím snížit na 6:22, ale Blades přidali na obrátkách a odpověděli třemi touchdowny v řadě, kde postupně skóroval znovu dvakrát Jakub Imr a jednou Jan Šíma.  A skóre bylo 6:46. Do konce zápasu přidal každý tým ještě jeden touchdown, když si svůj premiérový touchdown za Blades připsal i Vojtěch Franz díky zachycenému passu od Matěje Sahuly. Konečné skóre bylo Liberec Titans 14 – Ústí nad Labem Blades 54.

Jak znělo z nitra hostujícího celku, šlo o nejlepší zápas v týmové historii. Ústeckému týmu fungovala jak obrana, tak i útok a každý z hráčů ze sebe vydal maximum a na hřišti nechal vše.

Autor: Jakub Vajlent