Rozhodčí: Tomáš Frehar (R), Ján Polák (HL), Petr Moravec (LJ)

Pardubice Bucks TD - 8:0 - Milan Mlej, 11y run (Michal Reng kick); 8:12
Ústí nad Labem Blades TD - 8:6 - Tomáš Albert, 20y run (kick neúspěšný); 8:04
Pardubice Bucks FG - 11:6 - Michal Reng, 32y; 3:59
Ústí nad Labem Blades TD - 11:14 - Jakub Imr, 30y run (Marek Moudrý kick); 2:28
Pardubice Bucks TD - 19:14 - Milan Mlej, 31y run (Michal Reng kick); 0:05
Ústí nad Labem Blades TD - 19:20 - Tomáš Albert, 45y run (kick neúspěšný); 6:15
Pardubice Bucks TD - 27:20 - Libor Coufal, 11y run (Michal Reng kick); 0:20
Ústí nad Labem Blades TD - 27:28 - Jakub Imr, 1y run (Josef Chochola kick); 5:49
Ústí nad Labem Blades TD - 27:34 - Jakub Imr, 21y run (kick neúspěšný); 0:29

Domácí Bucks našli ve svém středu nového schopného kickera v Michalu Rengovi. Tento linebacker hraje za pardubický tým již třetí sezonu. V této si na své konto připsal už devět bodů. Všech devět proti ústeckým Blades. Ti přijeli do Pardubic s nejistou kopací formou a jak je známo, proměňování kopů už letos rozhodovalo několik zápasů. V Pardubicích tentokrát tato rovnice neplatila a hosté vyhráli.

V první čtvrtině padlo 35 bodů, což je neuvěřitelná porce. Rozdělily si je oba týmy, a to v poměru 19:14. Po prvním 11yardovém touchdownu Milana Mleje se hosté rychle oklepali a o necelou půlminutu později snížili. Scházely jim však dva body, jelikož kickem nepotvrdili. Přibližně v polovině první čtvrtiny se fieldgoalem zaskvěl výše zmíněný Michal Reng.

Ještě do změny stran se stihly oba týmy vytasit s dlouhými běhy. 30y běh Jakuba Imra z Blades ještě o jeden yardík překonal Milan Mlej. Strany se měnily za stavu 19:14 pro domácí Bucks.

Jenže Blades znovu rychle snížili. Jednobodový náskok dal Severočechům 45yardovým runem Tomáš Albert. Dvacet sekund před přestávkou vrátila domácímu týmu vedení dvojice Libor Coufal a Michal Reng, kde první jmenovaný doběhl pro 11y touchdown a druhý jej potvrdil kopem. Domácí netušili, že za stavu 27:20 bude tento touchdown jejich poslední scoring play v zápase.

Po poločase se dvěma běhy (1y resp. 21y) pro touchdown znovu předvedl Jakub Imr a donesl svému týmu další vítězství. Hosté vyhráli o sedm bodů, Bucks předvedli výborný mač, ve kterém favorizované Severočechy přehráli v několika aspektech hry.