Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  ČLAF 2014  /  ČLAF C  /  Zápasy a pořadí

Počet diváků: 389
Rozhodčí: Jan Klimeš (R), Ján Polák (HL), Tomáš Frehar (LJ)

Znojmo Knights TD - 8:0 - Lumír Kabelka, 10y run (Marek Hél kick); 4:44
Brno Pitbulls TD - 8:6 - Adam Blatný, 5y run (kick neúspěšný); 1:48
Brno Pitbulls TD - 8:12 - Jan Janeček, 24y pass od Jaromír Heneš (kick neúspěšný); 7:04
Znojmo Knights TD - 16:12 - Jakub Smrčka, 31y pass od Radim Petříček (Marek Hél kick); 0:24
Znojmo Knights TD - 32:12 - Radim Petříček, 1y run (Marek Hél kick); 1:57

Sobotní zápas mezi Rytíři a Pitbuly se nesl v duchu výborné atmosféry, ke které přispívali fanoušci domácích i hostů. Do utkání vstoupili lépe domácí, když po výborné obraně prvního útočného drivu Pitbulls dokázali skórovat a následně potvrdit extra point, takže Brno prohrávalo 0:8. Ještě před konce druhé čtvrtiny ale hosté díky running backovi Adamovi Blatnému vrátili úder, nicméně bez potvrzení – 8:6.

Druhá čtvrtina se nesla především ve znamení obran, které nekompromisně skládaly každý pokus o útok. Na začátku třetí čtvrtiny TE hostů Jan Janeček chytil přihrávku a po neúspěšném kopu se Brňané ujali vedení 12:8. Navíc byl po druhé osobní chybě vyloučen domácí quarterback Kabelka.

Tím ale šťastné momenty Pitbulů skončily. Po touchdownu Jakuba Smrčky, který dostal Rytíře do vedení 16:12, vyrobil hostující celek ve snaze napravit situaci řadu individuálních chyb, které vedly až k dalším dvěma touchdownům a finálnímu výsledku 32:12.

Autor: Marek Dvořák