Home  /  Zápasy  /  Muži  /  ČLAF 2014  /  ČLAF C  /  Zápasy a pořadí

SGR 8 0 6 6

Datum: 26.4.2014 v 14:00
Počasí: Polojasno, 18°C
Počet diváků: 160
Rozhodčí: Juraj Sopkuliak (R), Ján Polák (HL), Peter Martinček (LJ), Juraj Balog (BJ)

Bílovice Sígrs TD - 0:8 - Petr Švanda, 7y run (Luděk Skoupý kick); 2:02
Přerov Mammoths TD - 8:8 - Martin Štěpáník, 1y run (Miroslav Večerka kick); 7:11
Přerov Mammoths TD - 14:8 - Miroslav Večerka, 13y run (kick neúspěšný); 4:29
Bílovice Sígrs TD - 14:14 - Petr Švanda, 52y run (kick neúspěšný); 1:09
Bílovice Sígrs TD - 14:20 - Luděk Skoupý, 1y run (kick neúspěšný); 5:37

Zápas běhových útoků dopadl v Přerově lépe pro hosty z Bílovic. Ti do utkání naskočili potvrzeným  touchdownem v první čtvrtině, na který domácí rychle odpověděli a do poločasové přestávky dvěma krátkými runovými touchdowny otočili skóre na 14:8.
Po pauze se ale ukázala zkušenost Sígrs. Ti si rozdělili touchdowny mezi třetí a čtvrtou čtvrtinu a vyhráli 20:14. Za zmínku stojí zejména 52y běh Petra Švandy pro touchdown ve třetí čtvrtině. I v Přerově paběrkovali kickeři, kteří se v součtu pokoušeli o pět kopů, ale zkompletovali jen jeden jediný.