Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  ČLAF 2014  /  ČLAF C  /  Zápasy a pořadí

Počet diváků: 80
Rozhodčí: Juraj Sopkuliak (R), Adam Dvořáček (HL), Tomáš Pásek (LJ)

Bílovice Sígrs TD - 6:0 - Luděk Skoupý, 11y run (kick neúspěšný); 5:31
Bílovice Sígrs TD - 12:0 - Petr Švanda, 15y run (kick neúspěšný); 8:51
Znojmo Knights TD - 12:8 - Jakub Smrčka, 40y pass od Lumír Kabelka (Marek Hél kick); 2:52
Bílovice Sígrs TD - 18:8 - Petr Švanda, 70y run (kick neúspěšný); 1:52
Znojmo Knights TD - 18:14 - Jakub Smrčka, 30y pass od Martin Vrba (kick neúspěšný); 6:04
Bílovice Sígrs TD - 26:14 - Petr Švanda, 15y run (Luděk Skoupý kick); 1:48
Znojmo Knights TD - 26:20 - Pavel Novák, 30y run (kick neúspěšný); 0:20

Sígrs do utkání vstupovali v pozici velkého favorita, kdežto Znojmo bylo dost podceňované. Domácí hráli dobrý fotbal, kvalitní běhová hra je posouvala po hřišti a přinášela bodové zisky. Třemi touchdowny se blýskl bílovický Petr Švanda, jeden dokonce zaznamenal po 70yardovém běhu! Pokusy o dvoubodové potvrzení se ale domácí nevedly, ze čtyř zkompletovali jediné. Stejné množství jich proměnili ze tří pokusů rytíři, a proto prohráli rozdílem jednoho touchdownu, tedy o 6 bodů.
Lépe do zápasu naskočili domácí, kteří na začátku druhé čtvrtiny vedli už 12:0, když se 11yardovým runovým touchdownem uvedl Luděk Skoupý a za několik minut jej napodobil 15yardovým během do endzóny Petr Švanda. Ještě do poločasu snížili hosté na čtyřbodový rozdíl. Pass Lumíra Kabelky, posily Znojma z Prahy, chytil pro 40yardový touchdown Jakub Smrčka, kop za dva body se Marku Hélovi povedl, a tak do třetí čtvrtiny nastupovali týmy za stavu 12:8.
Po pauze to byl ve třetí čtvrtině znovu Švanda, který 70yardovým runem donesl míč do endzóny. Ve čtvrté čtvrtině dali znojemští fotbalisté dva touchdowny, nejprve Smrčka chytil 30yardový pass a pak těsně před koncem 30yardovým během zaznamenal touchdown i Pavel Novák. Mezi tyto dva úspěchy se však vmáčknul třetí šestibodový úspěch Švandy, navíc potvrzený dvoubodovým kopem Luďka Skoupého.