Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  ČLAF 2014  /  ČLAF C  /  Zápasy a pořadí

Datum: 25.5.2014 v 14:00
Počasí: Jasno, 27°C
Počet diváků: 160
Rozhodčí: Tomáš Frehar (R), Zdeněk Žlůva (HL), Tomáš Pásek (LJ)

Brno Pitbulls TD - 0:6 - Tomáš Havlík, 95y kick-off return (kick neúspěšný); 9:42
Bílovice Sígrs TD - 8:6 - Jan Zahořanský, 37y pass od Luděk Skoupý (Luděk Skoupý kick); 8:35
Bílovice Sígrs TD - 14:6 - Daniel Schmied, 15y run (kick neúspěšný); 7:24
Bílovice Sígrs TD - 22:6 - Luděk Skoupý, 18y run (Luděk Skoupý kick); 2:55
Brno Pitbulls TD - 22:12 - Tomáš Havlík, 80y run (kick neúspěšný); 2:28
Bílovice Sígrs TD - 30:12 - Lukáš Dvořák, 30y pass od Luděk Skoupý (Luděk Skoupý kick); 1:16
Bílovice Sígrs TD - 36:12 - Petr Švanda, 32y run (kick neúspěšný); 8:59

Malé brněnské derby mezi Brnem Pitbulls a Bílovicemi Sígrs hrajícími na stejném hřišti, tedy v Bystrci, se opakovalo podruhé v sedmi dnech. Oba týmy si jen prohodily pořadatelství, tentokrát měli vše pod palcem Sígrs. Pitbulls se v boji o hřiště chtěli pomstít Bílovicím za prohru v prvním zápase, kdy je Bílovičtí přehráli poměrem 34:12. Pitbulls v roli hostů nasázeli stejný počet bodů jako o týden dříve, Sígrs ještě dva přidali.

Průběh zápasu byl ale o poznání jiný, než o týden dříve. Pitbulls začali pěkně zhurta, když hned z úvodního kickoff returnu získali touchdown. 95y běh zaznamenal Tomáš Havlík. Hned v následujícím drivu ale Sígrs otočili. Prvním passovým touchdownem sezóny se blýskli přihrávající Skoupý a chytající Jan Zahořanský. Tento touchdown potvrdili Sígrs dvoubodovým kopem, a tak vedli 8:6. Do přestávky se sice oba týmy snažily něco vymyslet, ale body z akcí nevzešly.

Po přestávce se zaskvěli dvěma touchdowny znovu domácí a vybudovali si dobrý náskok. Daniel Schmied a Luděk Skoupý skórovali 15y respektive 18y během. Pitbul Havlík ale očividně měl svůj den a po 80y běhu si připsal další touchdown.

Do konce zápasu už pak skórovali jen Sígrs. Podruhé vyšel bílovickému týmu dlouhý pass až do endzóny. Důležitý catch si připsal Lukáš Dvořák. Skóre zápasu pečetil Petr Švanda 32y během na začátku čtvrté čtvrtiny.