Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  ČLAF 2015  /  Divize I  /  Zápasy a pořadí

ALL 0 0 7 0

Datum: 18.4.2015 v 16:00
Počasí: Zataženo, 9°C
Počet diváků: 165
Rozhodčí: Michal Rosíval (R), Filip Haza (U), Tomáš Frehar (HL), Jan Klimeš (LJ), Richard Gazdík (BJ)

Příbram Bobcats TD - 7:0 - Melvin Davis, 14y run (Jakub Sláma kick); 5:20
Příbram Bobcats TD - 13:0 - Petr Datel, 14y run (kick neúspěšný); 10:58
Příbram Bobcats TD - 20:0 - Melvin Davis, 14y run (Jakub Sláma kick); 7:45
Příbram Bobcats TD - 27:0 - Columbus Givens, 3y run (Jakub Sláma kick); 6:44
Příbram Bobcats TD - 33:0 - Columbus Givens, 10y run (kick neúspěšný); 0:10
Příbram Bobcats TD - 40:0 - Martin Hamza, 27y pass od Columbus Givens (Jakub Sláma kick); 10:31
Příbram Bobcats TD - 47:0 - Daniel Vitiš, 36y run (Jakub Sláma kick); 8:19
Brno Alligators TD - 47:7 - Jaroslav Doležal, 9y pass od Tomáš Fortelný (Petr Mikloš kick); 0:00
Příbram Bobcats TD - 54:7 - Melvin Davis, 27y run (Jakub Sláma kick); 0:58

Brno přijelo do Příbrami v pozici týmu, který mohl maximálně jen překvapit. Bobcats mají i letos sestavu vyztuženou americkými posilami, a to quarterbackem Columbem Givensem a defensive backem Melvinem Davisem. Ten navíc občas zaskočí i na pozici RB. Bobcats hráli dobře už v prvním zápase, kdy potrápili úřadující mistry Black Panthers, kterým nakonec podlehli o pouhý bod 9:10.
Brno hrálo první zápas doma s Lions a prohrálo 12:37. Do Příbrami přijelo s vylepšeným výkonem, hrálo dobře, jenže na Bobcats ani taková hra nestačila. Columbus Givens má stále problémy s držením míče, i v druhém zápase mu vyklouzl z ruky pro fumble. I když je posilou, tyto chyby si dovolit nemůže.
Za zmínku stojí velkolepý interception z druhé čtvrtiny v podání Melvina Davise, který zachytil Fortelného pass tygřím skokem.
Jako celek se zápas vyvíjel dle předpokladů, Příbram vyrukovala se silným běhovým útokem, s kterým si Brno nevědělo rady. Statistika průměrného zisku 13 yardů za jeden běh mluví za vše, recept na Brno je jasně během. Běhová hra Příbrami je s absencí Pavla Tumpacha postavena následovně: primární RB je Petr Datel, záda mu ve většině zápasu kryje Melvin Davis, který střídá obranu za útok. V zápase s Alligators pak na pozici běhajícího hráče nastupoval i Daniel Vitiš, který získal v součtu nejvíce yardů a 36y během získal i nejdelší touchdown zápasu.
V druhém poločasu Příbram nasadila backup quarterbacka Františka Ježka a 35letý rozehrávač skončil zápas se statistikou 5/8, tedy pět zkompletovaných passů z osmi pokusů.