Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  ČLAF 2015  /  Divize III  /  Zápasy a pořadí

Počet diváků: 370
Rozhodčí: Tomáš Frehar (R), Zdeněk Žlůva (U), Karel Nesládek (HL), Petr Moravec (LJ), Tomáš Pásek (BJ)

Brno Pitbulls TD - 6:0 - Tomáš Havlík, 2y run (kick neúspěšný); 5:35
Bílovice Sígrs TD - 6:6 - Ivan Baykalov, 70y pass od Lukáš Dvořák (kick neúspěšný); 1:05
Bílovice Sígrs TD - 6:12 - Martin Brablc, 1y run (kick neúspěšný); 6:20

Na body dost chudý zápas čekal na první zápis do listiny skóre až v druhé čtvrtině. To otevřel domácí Tomáš Havlík dvouyardovým během skóre. A poprvé v zápase se stalo, že kicker neproměnil extrapoint.
Ještě do pauzy, konkrétně se 65 sekundami na hodinkách rozhodčího, srovnali hosté dlouhou passovou akcí. Quarterback Lukáš Dvořák našel rukavice Ivana Baykalova, který míč donesl až do endzóny Pitbulls.
Sígrs zasadili rozhodující ránu po poločase. Martin Brablc krátkým během pronikl mezi obránci až pro touchdown. Ani ten ale nebyl potvrzen. V závěru ještě mohli Pitbulls potrestat interception Dvořáka, ale druhý TD nepřidali.