Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  ČLAF 2015  /  Divize III  /  Zápasy a pořadí

Počet diváků: 100
Rozhodčí: Kristián Koller (R), Ciaran Kelly (U), Marek Bartoušek (HL), Jan Pěnička (LJ), Marek Vejvoda (BJ)

Prague Mustangs TD - 0:6 - Pavel Trojánek, 8y pass od Jan Nevyjel (kick neúspěšný); 7:42
Prague Mustangs TD - 0:12 - Richard Hawes, 13y pass od Jan Nevyjel (2pt run neúspěšný); 5:23
Prague Mustangs TD - 0:19 - Tomáš Kraus, 24y pass od Jan Nevyjel (Martin Koubský kick); 9:58
Budweis Hellboys TD - 7:19 - Petr Jindra, 12y pass od Kamil Roba (Kamil Roba kick); 1:20

Zápas v převažujících červených barvách obou celků vyšel lépe rozjetým Mustangs. Ti si s bilancí 2-0 drží první místo třetí divize na rozdíl skóre +43 před Blades a Sígrs. Tabulka se nám krásně rozdělila na tři dominující celky a tři odpadlíky. Další zápasy budou slušný kolotoč.
Za pražského QB Dudka musel už v pozici jasného lídra útočné formace Mustangs okamžitě nastoupit Jan Nevyjel a svého úkolu se zhostil mistrovsky. V první čtvrtině našel nejprve český cíl v podobě Pavla Trojánka krátkým 8y passem až do endzone Hellboys a v dalším útočném drivu zachytil o pár yardů delší Hawes. Se ziskem 12 bodů a bez dvou potvrzení oběma způsoby první čtvrtina domácí tým zaskočila.
Hned v té druhé našel ještě Nevyjel pro 24y dalšího ze svých spoluhráčů Tomáše Krause a po prvním úspěšném potvrzení Martinem Koubským v polovině svítil na domácí scoreboardu stav 0:19.
Hellboys se trápili zápasem až do samotného závěru, kde už šetřící se pražský tým překonal domácí QB Roba, když našel v endzone Petra Jindru krátkým passem. Budějovický tým přechodem do třetí divize v jedenáctkovém fotbalu zatím zaostává za očekáváním a Mustangs vedou svojí divizi s těsným rozdílem 7 bodů před Blades.