Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  ČLAF 2015  /  Divize III  /  Zápasy a pořadí

Počet diváků: 110
Rozhodčí: Radek Janhuba (R), Marek Sovička (U), Lukáš Přikryl (HL), Václav Kriesman (LJ), Marek Bartoušek (BJ)

Ústí nad Labem Blades FG - 0:3 - Josef Chochola, 29y; 6:15
Ústí nad Labem Blades TD - 0:9 - Jakub Imr, 28y run (kick neúspěšný); 0:08
Ústí nad Labem Blades TD - 0:16 - Jakub Imr, 35y run (Josef Chochola kick); 7:24
Ústí nad Labem Blades TD - 0:22 - Jakub Imr, 8y run (2pt pass neúspěšný); 2:50
Ústí nad Labem Blades TD - 0:28 - Patrik Tekeljak, 14y fumble return (2pt run neúspěšný); 2:16
Prague Mustangs TD - 7:28 - Ross Vanslambrouck, 2y run (Martin Koubský kick); 7:21
Ústí nad Labem Blades TD - 7:35 - Jan Bláha, 12y run (Josef Chochola kick); 11:52
Prague Mustangs SAF - 9:35; 3:24

Blades jsou ve formě a organizace jejich hry odpovídá první příčce divizní tabulky. Mustangs po slibném startu lapají po dechu a nejinak tomu bylo i tentokrát.
Ústecký útok je nabroušený jak se patří a tupit jej obrana Mustangs nedokázala. Skóre zápasu ale paradoxně otevřela v prvním drivu kopačka Josefa Chocholy. Na konci čtvrtiny a v začátku druhé se v rozmezí 10 minut blýskl RB Imr a zasadil tvrdou ránu touchdownovým trojlístkem. Do poloviny se prosadila ještě obrana Blades a Patrik Tekeljak po špatném snapu míč dopravil až do endzone. Poločasový stav 0:28 a druhé zranění QB v sezoně, tentokrát Jana Nevyjela, znamenal pro Mustangs tvrdou ránu.
Po poločase ještě dokázal korigoval domácí RB Ross Vanslambrouck na 7:28, ale vzápětí opět bodoval útok Blades. Pro touchdown si doběhl už v závěrečné části QB Jan Bláha – 7:35. V závěru Mustangs už z tlaku vykřesali pouze safety a stavem 9:35 zápas skončil.