Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  ČLAF 2015  /  Divize III  /  Zápasy a pořadí

Počet diváků: 80
Rozhodčí: Tomáš Frehar (R), Marek Sovička (U), Karel Nesládek (HL), Zdeněk Žlůva (LJ), Tomáš Pásek (BJ)

Brno Pitbulls TD - 6:0 - Tomáš Havlík, 32y run (kick neúspěšný); 6:59
Brno Pitbulls FG - 9:0 - David Krištof, 34y; 9:50
Brno Pitbulls TD - 15:0 - David Škaroupka, 17y pass od Tomáš Havlík (kick neúspěšný); 2:24
Liberec Titans TD - 15:6 - Vojtěch Pulec, 5y run; 1:51
Liberec Titans TD - 15:13 - Filip Jelínek I, 70y run (Marek Ježek kick); 3:18

Oba sobotní zápasy na bystrckém hřišti přinesly odlišné první a druhé poločasy. V utkání Pitbulls a Titans se v první půli skórovalo jen do endzóny Titans, Pitbulls hráli velmi dobře a do šaten odcházeli za stavu 15:0.

Po pauze pak ale na domácí Pitbuly vyrukoval úplně jiný liberecký tým, Severočechům se začalo dařit, a když 3:18 do konce čtvrté čtvrtiny snížil Filip Jelínek 70yardovým během na 15:12, bylo otočení skóre na dosah. Marek Ježek poté touchdown potvrdil a oba týmy dělily jen dva body.

Ani tak se ale Liberci nepovedlo ve zbylých minutách skórovat a Pitbulls si v posledním kole Divize III připsali svou druhou výhru sezony.