Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  ČLAF 2015  /  Divize IV  /  Zápasy a pořadí

GLA 8 0 0 0

Datum: 18.4.2015 v 14:00
Počasí: Oblačno, 10°C
Počet diváků: 200
Rozhodčí: Tomáš Pásek (R), Marek Sovička (U), Lukáš Přikryl (HL), Peter Martinček (LJ)

Přerov Mammoths FG - 3:0 - Eduard Kocian, 25y; 8:03
Vysočina Gladiators TD - 3:8 - Kamil Doležal, 6y run (Štěpán Calta 2pt pass od Lukáš Plánka); 1:40
Přerov Mammoths TD - 9:8 - Eduard Kocian, 7y pass od Martin Štěpáník (kick neúspěšný); 6:36
Přerov Mammoths TD - 16:8 - Martin Kvapil, 8y run (Eduard Kocian kick); 10:50
Přerov Mammoths TD - 23:8 - Jakub Kratochvil, 12y run (Eduard Kocian kick); 6:49