Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  ČLAF 2015  /  Divize IV  /  Zápasy a pořadí

DTS 0 7 6 6

Datum: 2.5.2015 v 16:00
Počasí: Polojasno, 15°C
Počet diváků: 200
Rozhodčí: Adam Dvořáček (R), Marek Sovička (U), Karel Nesládek (HL), Tomáš Pásek (LJ)

Vysočina Gladiators TD - 6:0 - Stanislav Benc, 5y run; 1:25
Vysočina Gladiators TD - 12:0 - Kamil Doležal, 35y run; 10:07
Šumperk Dietos TD - 12:7 - Jan Šmíd, 20y interception return (Jaroslav Dus kick); 6:29
Vysočina Gladiators TD - 20:7 - Stanislav Benc, 16y run (Stanislav Benc 2pt run); 3:26
Šumperk Dietos TD - 22:13 - Michal Bock, 8y run (2pt return obrany); 11:12
Vysočina Gladiators TD - 28:13 - Ondřej Pavlas, 4y run; 9:39
Šumperk Dietos TD - 28:19 - Michal Bock, 2y pass od Jan Kolařík (kick neúspěšný); 8:55
Vysočina Gladiators TD - 34:19 - Radek Jindra, 9y run; 5:29

Vysočina konečně ve své třetí sezoně poznala sladkou chuť vítězství. Před dvěma sty diváky porazila Šumperk a v Česku tak, díky nedělní výhře Teplic, není ani jeden aktivní tým, který ještě nikdy nevyhrál.
Hvězdou zápasu byl Stanislav Benc, který doběhl pro 2 touchdowny a jeden zvládl i dvoubodovým během potvrdit. Za domácí se zapsal i Kamil Doležal a Radek Jindra. Všechny touchdowny Vysočiny byly během, po zemi. Žádný se nepodařilo vytvořit vzduchem.
Jan Šmíd z Dietos se ve druhé čtvrtině zaskvěl takzvaným Pick-6, když zachytil domácí pass a doběhl s ním až do endzóny. Tím snížil na 7:12. Dva touchdowny dal hostující Michal Bock, ani tak to ale nestačilo. Domácí si svůj náskok, vytvořený ve druhé čtvrtině, nenechali vzít a na každý touchdown hostí v druhé polovině odpověděli touchdownem svým.