Home  /  Zápasy  /  Tackle U21  /  ČJLAF 2012  /  Zápasy a pořadí

Počasí: Jasno, 17°C
Počet diváků: 220
Rozhodčí: Richard Gazdík

Prague Panthers - Prague Lions 0:35

Letošní první vzájemné měření sil pražských juniorů dopadlo až překvapivě jednoznačně ve prospěch Lions. Ti položili základ svého vítězství už v první čtvrtině, kdy dvakrát skórovali touchdown. První dokonce po vlastním fumblu. Naopak Panthers se v prvním poločase trápili a hromadili chyby, které je stály mnoho yardů. Toho využili hosté a znovu navyšovali skóre o dalších sedm bodů.
V druhém poločase se situace začala vyrovnávat. Panthers zlepšili hru, přesto však stále naráželi na výbornou obranu Lions. Necelých pět minut před koncem zápasu se útok domácích dostal až na samou hranici endzóny. V rozhodující chvíli ale přišel fumbl, který lvi o několik akcí později přetavili v další touchdown a prakticky tak rozhodli o svém jasném vítězství.
Lions v tomto zápase mohl mrzet prakticky jen jeden neproměněný field goal, jinak si dokráčeli poměrně hladce pro důležitý bod ze vzájemných zápasů a ještě k tomu na půdě soupěře.
Pro Panthers byl naopak zápas důvodem k zamyšlení a jestli chtějí pomýšlet na obhajobu titulu, musejí svůj herní projev výrazně zlepšit.

LIO - TD - 0:7 - Lukáš Kubát, 53y fumble return (Kamil Roba kick); 7:36
LIO - TD - 0:14 - David Růžek, 2y pass od Lukáše Kubáta (Kamil Roba kick); 2:43
LIO - TD - 0:21 - David Růžek, 8y run (Kamil Roba kick); 8:14
LIO - TD - 0:28 - Kamil Roba, 50y pass od Lukáše Kubáta (Kamil Roba kick); 4:38
LIO - TD - 0:35 - Jakub Nietsch, 18y pass od Lukáše Kubáta (Kamil Roba kick); 3:05