Home  /  Zápasy  /  Muži  /  ČLAF 2013  /  ČLAF A  /  Zápasy a pořadí

Steelers 0 0 0 0

Datum: 1.6.2013 v 14:00
Počasí: Trvalý déšť, 13°C
Počet diváků: 69
Rozhodčí: Radek Janhuba (R), Ciaran Kelly (U), Tomáš Frehar (HL), Pavel Moravec (LJ), Petr Valenta (BJ)

Prague Lions TD - 7:0 - Gary Cooper, 58y pass od Garrett Meador (Ondřej Šisl kick); 10:15
Prague Lions TD - 13:0 - Garrett Meador, 5y run (kick neúspěšný); 11:34
Prague Lions TD - 19:0 - Gary Cooper, 1y run; 1:54
Prague Lions TD - 25:0 - Lukáš Růžek, 30y run (2pt run neúspěšný); 8:21
Prague Lions TD - 33:0 - Lukáš Růžek, 5y run (Garrett Meador 2pt run); 2:57
Prague Lions TD - 41:0 - Lukáš Růžek, 1y run (Garrett Meador 2pt run); 6:58

Lions si na domácí půdě poradili s Ostravou a v základní části tak nenašli přemožitele. Celý zápas komplikoval vydatný déšť, díky kterému se pohyb na hřišti stával velmi náročný.
Po úvodním výkopu, se na míč postavili Lions, získaly první down a po spolupráci jejich QB Garretta Meadora a WR Garyho Coopera se ujali vedení. Ostrava chtěla odpovědět, bohužel však narážela na skvěle připravenou obranu a stále horší terén. Do hry se tak Steelers dostaly až na konci prvního poločasu, kdy se jim nejprve během a následně hodem podařilo přiblížit na 15 yardů od endzóny domácích. Celá akce však skončila po penalizaci neúspěšným pokusem o field goal. Lions už ale v tu chvíli vedly o 19 bodů.
Velmi podobně se odvíjel i druhý poločas. I když ze strany Ostravy bylo vidět zlepšení, stále nedokázala vzdorovat produktivnímu útoku Lvů. Ti se tak rozloučili s domácím publikem ziskem 41 bodů a skvělý výsledek zaznamenala i obrana, která udržela čisté konto.