Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  Soutěž mužů 2016  /  ČLAF 2016  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Detail zápasu

Prague Lions
35 : 0
Ostrava Steelers Ostrava Steelers
Q1 Q2 Q3 Q4
LIO 21 14 0 0
STE 0 0 0 0
Statistiky

Datum: 26.6.2016 v 14:00
Počasí: Polojasno, 26°C
Počet diváků: 250
Rozhodčí: Richard Gazdík (R), Adam Dvořáček (U), Peter Martinček (HL), Jaroslav Rybář (LJ), Jan Hubálek (BJ)
 

Scoring summary
1.čtvrtina
Prague Lions TD - 7:0 - Erik Wall, 32y pass od Matthew Silva (Ondřej Šisl kick); 11:46
Prague Lions TD - 14:0 - Erik Wall, 15y pass od Matthew Silva (Ondřej Šisl kick); 6:15
Prague Lions TD - 21:0 - Erik Wall, 22y pass od Matthew Silva (Ondřej Šisl kick); 1:11
2.čtvrtina
Prague Lions TD - 28:0 - Lukáš Růžek, 2y run (Ondřej Šisl kick); 5:32
Prague Lions TD - 35:0 - Lukáš Růžek, 2y run (Ondřej Šisl kick); 1:20
Komentář k zápasu

S bilancí 8-0 nastupovali Prague Lions ke svému domácímu zápasu proti Ostravě Steelers, která čeká na první výhru v sezóně. Lions v prvním poločase ukázali, že svého soupeře nepodcenili. Útok i obrana fungovala prakticky bezchybně.

Hned druhou útočnou akcí si doběhl pro snadný touchdown Erik Wall. Silva nejprve pump fakem zmátl celou obranu, když naznačil screen na receivera a Wall zůstal naprosto sám. Útok Steelers se dlouho dostával do tempa, a tak celou první čtvrtinu končili na hřišti po třech akcích.

Na druhý touchdown se Lions nadřeli o poznání více. Silva se dostal spinem z tlaku blitzujícího Foldyny a i Wall musel předvést akrobatický catch pro získání šesti bodů. Další drive hostů znamenal další tři a ven. Navíc se domácím podařilo zblokovat punt, takže měl útok Lions před sebou jen 28 yardů. Nabídnuté příležitosti využil Silva s Wallem ke zkompletování hattricku.

Až poslední akcí prvního poločasu získal útok Steelers svůj první first down, když Dudek našel krátkým passem Sokola. Tím se útok Steelers lehce nastartoval, ale dál než kousek za polovinu hřiště to stále nevedlo. Naopak útočná mašina Lions zůstala v pohybu. V dalším drivu si Silva doběhl z vlastní půlky až do redzóny soupeře, kde si vzal poprvé slovo Růžek, který si připsal svůj první touchdown v zápase.

Když se i v dalším útoku dostali Steelers jen lehce za polovinu hřiště a byli nuceni puntovat, připsal si svůj druhý touchdown Růžek. Z velmi podobné situace pomohl navýšit skóre na 35:0. Pět drivů, pět touchdownů a všechny potvrzené kopy Ondřeje Šisla. To byl výsledek útoku po prvním poločase.

Na začátku třetí čtvrtiny již odpočíval v obraně domácích Brooks. Ostatní starteři se ještě na hřiště dostali, ale Silva v průběhu prvního drivu přenechal své místo backupovi. Po promíchání sestavy se již útok Lions do endzóny nepodíval. Obraně se ale i v kombinované sestavě podařilo udržet cennou nulu.

Lions jsou s bilancí 9-0 jeden zápas od neporazitelnosti v základní části a dva zápasy od "perfect season". Na oba týmy čeká poslední zápas s Příbramí Bobcats.

Fotografie ze zápasu