Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  Soutěž mužů 2016  /  2.Liga 2016  /  Zápasy a pořadí

Počet diváků: 150
Rozhodčí: Jan Hubálek (R), Alan Andonov (U), Oldřich Kumhera (HL), Tomáš Benedikt (LJ), Jan Svoboda (BJ)

Ústí nad Labem Blades FG - 3:0 - Jan Kubeš, 40y; 3:16
Prague Hippos TD - 3:8 - Petr Křesťan, 9y run (Marek Mařík 2pt run); 6:46
Ústí nad Labem Blades TD - 9:8 - Jakub Imr, 31y pass od Jan Bláha (kick neúspěšný); 0:39
Ústí nad Labem Blades TD - 16:8 - Jakub Imr, 17y pass od Jan Bláha (Jan Kubeš kick); 9:55
Ústí nad Labem Blades SAF - 18:8; 9:37
Ústí nad Labem Blades TD - 25:8 - Jakub Imr, 1y run (Jan Kubeš kick); 8:07
Ústí nad Labem Blades TD - 31:8 - Jakub Imr, 4y run (kick neúspěšný); 10:18

V aprílovém počasí přivítali Blades na domácím hřišti pražské Hippos. První čtvrtina se nesla v duchu obran, kdy jediné skóre přišlo po field goalu domácího kickera Jana Kubeše. Po otočení stran se probudil útok Hippos a skóroval běhovým touchdownem. Po potvrzení za dva body bylo skóre 3:8. V samotném závěru prvního poločasu našel quarterback Jan Bláha svým 31 yardovým passem nehlídaného Jakuba Imra, který si připsal touchdown. Po jednobodovém potvrzení se šlo do šaten za stavu 9:8 pro domácí.

Druhý poločas začali na míči Blades. Po několika neúspěšných běhových hrách se podařilo Tomáši Kratochvílovi zachytit 40 yardový pass, čímž přiblížil útok na dohled soupeřovy endzóny. O dvě hry později přišel další úspěšný passový pokus, tentokrát 17 yardový pass zachytil v endzóně Jakub Imr, který přidal další body na konto domácích. Po úspěšném potvrzení narostlo skóre na 16:8. V následujícím drivu se Hippos nepodařil snap a míč se dostal do pražské endzóny, ze které se quarterback nedokázal dostat. Blades si tak připsali po safety další dva body. Momentum na straně Blades potvrdila dvojice Bláha - Imr. Nejprve si připsal Bláha 50 yardový pass, následně se Imr dostal potřetí do endzóny. Skóre se přehouplo na 25:8.

Na začátku čtvrté čtvrtiny zalehla obrana domácích fumble. Chybu potrestal útok Blades velmi rychle. Nejprve se 70 yardovým během vyznamenal fullback Jan Weiss, poté si vzal slovo opět Jakub Imr, který si připsal čtvrtý touchdown zápasu. Potvrzení bylo tentokrát zblokováno a výsledné skóre se zastavilo na 31:8 pro Ústí.

Autor článku: Marek Moudrý