Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  Soutěž mužů 2016  /  4.Liga 2016  /  Zápasy a pořadí

Počet diváků: 60
Rozhodčí: Pavel Moravec (R), David Hájek (U), Petra Pejšková (HL), Karel Nesládek (LJ)

Šumperk Dietos TD - 0:7 - Jan Vomlel, 22y run (Jan Kolařík kick); 10:05
Šumperk Dietos TD - 0:13 - Denis Weinlich, 30y pass od Jan Kolařík (kick neúspěšný); 8:45
Šumperk Dietos TD - 0:20 - Jan Šmíd, 31y run (Jan Kolařík kick); 4:30
Šumperk Dietos TD - 0:27 - Denis Weinlich, 26y interception return (Jan Kolařík kick); 2:45
Šumperk Dietos TD - 0:33 - Lubomír Niče, 5y pass od Jan Kolařík; 0:16
Šumperk Dietos TD - 0:40 - Lubomír Niče, 52y pass od Jan Kolařík (Jan Kolařík kick); 8:15
Šumperk Dietos TD - 0:47 - Jan Šmíd, 3y pass od Jan Kolařík (Jan Kolařík kick); 2:04
Šumperk Dietos TD - 0:54 - Jan Šmíd, 15y run (Jan Kolařík kick); 1:08
Šumperk Dietos TD - 0:60 - Jan Vomlel, 35y pass od Jan Kolařík (kick neúspěšný); 9:13