Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  Soutěž mužů 2023  /  Snapbacks liga 2023  /  Zápasy a pořadí

Počet diváků: 281
Rozhodčí: Tomáš Frehar (R), Jan Klimeš (U), Petr Márai (BJ), Pavel Šimon (SJ), Lucie Klásková (FJ) , Tomáš Považan (HL), Ján Polák (LJ)

Vysočina Gladiators TD - 0:7 - Vojtěch Mašita, 7y pass od Jan Dundáček (Petr Kodým kick); 7:04
Vysočina Gladiators TD - 0:14 - Petr Kodým, 31y run (Petr Kodým kick); 2:43
ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs TD - 7:14 - Tomáš Januschke, 40y pass od Peter Banik (Peter Brauner kick); 0:00
Vysočina Gladiators TD - 7:21 - Jan Dundáček, 8y run (Petr Kodým kick); 0:21
Vysočina Gladiators TD - 7:27 - Jan Dundáček, 14y run (2pt pass neúspěšný); 1:25

Tři zápasy, tři výhry. Hráči Vysočiny Gladiators plní roli favoritů a ve 3. kole Snapbacks ligy zvítězili také na hřišti ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs. Oproti předchozím zápasům se Gladiators na vítězství nadřeli o poznání více, když Monarchs porazili 27:7.

Po jasných výhrách 49:0 s Brnem Alligators a 51:0 s Ústí nad Labem Blades narazili hráči Gladiators na výraznější odpor soupeře. Monarchs chtěli odčinit nepodařený zápas proti Steelers, ve kterém podlehli 0:36. Především obraně Bratislavy se dařilo držet tým v zápase a nenechat produktivní útok Gladiators skórovat.

Gladiators otevřeli skóre zápasu v polovině první čtvrtiny, kdy Dundáček vyslal touchdownový pass na Vojtěcha Mašitu. Až do závěru prvního poločasu dokázala obrana Monarchs soupeři vzdorovat.

Dvě minuty před koncem poločasu navýšil skóre Gladiators na 14:0 Petr Kodým. Monarchs dokázali odpovědět, když s vypršením času skóroval Tomáš Januschke po passu Petera Banika.

Ve druhém poločase si vzal slovo quarterback Gladiators Jan Dundáček. Ten si své dva běhové touchdowny nechal do obou čtvrtin druhého poločasu. Obrana Gladiators navíc další body soupeři nepovolila. Gladiators tak zvítězili 27:7 a po třech zápasech mají bilanci 3-0.

Ostatní zápasy 3. kola Snapbacks ligy jsou na programu tento víkend.