Home  /  Zápasy  /  Muži  /  Soutěž mužů 2016  /  4.Liga 2016  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
2.4. 12:00 Prague Mustangs 2 - Vysočina Gladiators 0 : 89 Klatovy
2.4. 15:00 Teplice Nordians - Třinec Sharks 6 : 60 Anger
17.4. 14:00 East Bohemia Bucks - Šumperk Dietos 0 : 55 Slovan

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
22.5. 16:00 Šumperk Dietos - Vysočina Gladiators 8 : 45 Šumperk
23.4. 14:00 Zlín Golems - Prague Mustangs 2 53 : 12 Stadion mládeže
24.4. 16:00 Třinec Sharks - East Bohemia Bucks 55 : 0 Stadion Lesní

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
30.4. 15:00 Teplice Nordians - Šumperk Dietos 20 : 40 Anger
30.4. 14:00 Zlín Golems - Třinec Sharks 0 : 52 Stadion mládeže
1.5. 14:00 East Bohemia Bucks - Prague Mustangs 2 24 : 12 Slovan

Výsledky - Základní část, 4. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
14.5. 17:00 Vysočina Gladiators - Teplice Nordians 45 : 6 Na Stoupách
15.5. 14:00 Třinec Sharks - Prague Mustangs 2 81 : 0 Stadion Lesní
22.5. 12:00 Zlín Golems - East Bohemia Bucks 38 : 6 Stadion mládeže

Výsledky - Základní část, 5. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
28.5. 17:00 Vysočina Gladiators - Zlín Golems 27 : 6 Na Stoupách
29.5. 16:00 Prague Mustangs 2 - Teplice Nordians 3 : 58 Motorlet
29.5. 16:30 Šumperk Dietos - Třinec Sharks 3 : 41 Šumperk

Výsledky - Základní část, 6. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
11.6. 16:00 Prague Mustangs 2 - Šumperk Dietos 0 : 60 Motorlet
11.6. 15:00 Teplice Nordians - Zlín Golems 45 : 7 Anger
12.6. 12:00 Vysočina Gladiators - East Bohemia Bucks 100 : 0 Na Stoupách

Výsledky - Základní část, 7. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
25.6. 15:00 Šumperk Dietos - Zlín Golems 0 : 5 Šumperk
26.6. 14:00 East Bohemia Bucks - Teplice Nordians 12 : 48 Slovan
26.6. 16:00 Třinec Sharks - Vysočina Gladiators 6 : 26 Stadion Lesní
Tabulka 4.Liga 2016
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 6 0 0 207:26 1.000
Třinec Sharks Třinec Sharks 5 0 1 190:35 .833
Šumperk Dietos Šumperk Dietos 3 0 3 121:106 .500
Teplice Nordians Teplice Nordians 3 0 3 159:144 .500
Zlín Golems Zlín Golems 3 0 3 103:122 .500
East Bohemia Bucks East Bohemia Bucks 1 0 5 42:202 .167
Prague Mustangs 2 Prague Mustangs 2 0 0 6 27:214 .000

Výsledky - Iron Bowl II

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
10.7. 16:00 Vysočina Gladiators - Třinec Sharks 18 : 13 Na Stoupách