Home  /  Zápasy  /  Muži  /  Soutěž mužů 2018  /  3.Liga  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
14.4. 14:00 Budweis Hellboys - Prague Black Panthers 2 0 : 19 Sokolský ostrov
14.4. 15:00 Příbram Bobcats - Trutnov Rangers 42 : 7 Marila
15.4. 13:00 Wrocław Panthers - East Bohemia Bucks 59 : 0 Stadion Olimpijski
15.4. 14:00 Zlín Golems - Šumperk Dietos 15 : 25 Stadion mládeže
22.4. 14:00 Trutnov Rangers - Wrocław Panthers 7 : 48 Trutnov
22.4. 14:00 Třinec Sharks - Zlín Golems 58 : 0 Stadion Lesní
28.4. 14:00 Budweis Hellboys - Příbram Bobcats 21 : 20 Sokolský ostrov
28.4. 15:00 Šumperk Dietos - Třinec Sharks 6 : 27 Šumperk
5.5. 15:00 Prague Black Panthers 2 - Wrocław Panthers 19 : 3 Čelákovice
6.5. 17:00 Příbram Bobcats - Budweis Hellboys 27 : 7 Marila
6.5. 14:00 East Bohemia Bucks - Trutnov Rangers 0 : 27 Valdice
12.5. 13:00 Wrocław Panthers - Třinec Sharks 26 : 0 Stadion Olimpijski
13.5. 15:00 Šumperk Dietos - Zlín Golems 23 : 3 Šumperk
19.5. 15:00 Wrocław Panthers - Trutnov Rangers 70 : 0 Siemianowice Śląskie
20.5. 14:00 Třinec Sharks - Šumperk Dietos 38 : 0 Stadion Lesní
26.5. 14:00 Budweis Hellboys - East Bohemia Bucks 66 : 0 Sokolský ostrov
26.5. 16:00 Příbram Bobcats - Prague Black Panthers 2 31 : 25 Marila
3.6. 14:00 Trutnov Rangers - Šumperk Dietos 6 : 17 Trutnov
9.6. 15:00 Prague Black Panthers 2 - Budweis Hellboys 21 : 0 Čelákovice
16.6. 14:00 East Bohemia Bucks - Wrocław Panthers 28 : 55 Slovan
16.6. 15:00 Šumperk Dietos - Prague Black Panthers 2 0 : 26 Šumperk
17.6. 14:00 Zlín Golems - Budweis Hellboys 24 : 40 Stadion mládeže
17.6. 14:00 Třinec Sharks - Příbram Bobcats 14 : 7 Stadion Lesní
23.6. 15:00 Prague Black Panthers 2 - Příbram Bobcats 28 : 13 Čelákovice
24.6. 14:00 Zlín Golems - Třinec Sharks 0 : 35 Stadion mládeže
Tabulka 3.Liga - Sever
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Wrocław Panthers Wrocław Panthers 3 0 1 106:26 .750
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 0 0 4 20:136 .000
East Bohemia Bucks East Bohemia Bucks 0 0 0 0:0 .000
Tabulka 3.Liga - Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Třinec Sharks Třinec Sharks 5 0 1 146:39 .833
Šumperk Dietos Šumperk Dietos 3 0 3 71:112 .500
Zlín Golems Zlín Golems 0 0 5 42:158 .000
Tabulka 3.Liga - Jih
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Prague Black Panthers 2 Prague Black Panthers 2 5 0 1 138:47 .833
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 3 0 3 140:102 .500
Budweis Hellboys Budweis Hellboys 2 0 3 68:111 .400

Výsledky - Semifinále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
8.7. 12:00 Prague Black Panthers 2 - Šumperk Dietos 52 : 7 Uhelné sklady
8.7. 14:00 Třinec Sharks - Příbram Bobcats 30 : 7 Stadion Lesní

Výsledky - Bronze Bowl VI

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.7. 16:00 Prague Black Panthers 2 - Třinec Sharks 14 : 3 Uhelné sklady