Home  /  Zápasy  /  Muži  /  ČLAF 2014  /  ČLAF C  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Zápasy základní části

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
12.4. 14:00 Budweis Hellboys - Liberec Titans 12 : 8 Sokolský ostrov
12.4. 17:00 Prague Mustangs - Pardubice Bucks 8 : 9 Motorlet
19.4. 14:00 Bílovice Sígrs - Znojmo Knights 26 : 20 Ragby Bystrc
20.4. 14:00 Trutnov Rangers - Karlovy Vary Warriors 0 : 11 Trutnov
20.4. 14:00 Šumperk Dietos - Přerov Mammoths 22 : 18 Šumperk
26.4. 14:00 Karlovy Vary Warriors - Ústí nad Labem Blades 3 : 18 Start
26.4. 17:00 Znojmo Knights - Vysočina Gladiators 44 : 6 ČAFC
26.4. 14:00 Přerov Mammoths - Bílovice Sígrs 14 : 20 Viktorka
27.4. 14:00 Budweis Hellboys - Prague Mustangs 48 : 6 Sokolský ostrov
27.4. 14:00 Brno Pitbulls - Šumperk Dietos 36 : 28 Ragby Bystrc
27.4. 15:00 Liberec Titans - Pardubice Bucks 33 : 0 Dubový vrch
3.5. 14:00 Ústí nad Labem Blades - Trutnov Rangers 42 : 26 Olšinky
3.5. 14:00 Vysočina Gladiators - Brno Pitbulls 6 : 35 Nová Ves
10.5. 17:00 Znojmo Knights - Přerov Mammoths 14 : 20 Bantice
11.5. 14:00 Pardubice Bucks - Trutnov Rangers 12 : 14 Slovan
11.5. 15:00 Liberec Titans - Prague Mustangs 48 : 19 Dubový vrch
17.5. 14:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Mustangs 31 : 18 Olšinky
17.5. 14:00 Karlovy Vary Warriors - Liberec Titans 0 : 8 Start
17.5. 14:00 Vysočina Gladiators - Znojmo Knights 0 : 22 Nová Ves
18.5. 14:00 Přerov Mammoths - Šumperk Dietos 17 : 8 Viktorka
18.5. 14:00 Brno Pitbulls - Bílovice Sígrs 12 : 34 Ragby Bystrc
24.5. 16:30 Šumperk Dietos - Vysočina Gladiators 46 : 6 Šumperk
25.5. 14:00 Bílovice Sígrs - Brno Pitbulls 36 : 12 Ragby Bystrc
31.5. 14:00 Trutnov Rangers - Budweis Hellboys 22 : 24 Trutnov
1.6. 14:00 Pardubice Bucks - Ústí nad Labem Blades 27 : 34 Slovan
7.6. 14:00 Karlovy Vary Warriors - Budweis Hellboys 14 : 24 Start
7.6. 14:00 Šumperk Dietos - Znojmo Knights 16 : 54 Šumperk
8.6. 14:00 Přerov Mammoths - Vysočina Gladiators 48 : 0 Viktorka
8.6. 15:00 Liberec Titans - Ústí nad Labem Blades 14 : 54 Dubový vrch
14.6. 14:00 Prague Mustangs - Trutnov Rangers 11 : 14 Motorlet
14.6. 17:00 Znojmo Knights - Brno Pitbulls 32 : 12 ČAFC
15.6. 14:00 Vysočina Gladiators - Bílovice Sígrs 24 : 56 Nová Ves
21.6. 14:00 Trutnov Rangers - Liberec Titans 22 : 38 Trutnov
22.6. 11:00 Bílovice Sígrs - Šumperk Dietos 34 : 8 Ragby Bystrc
22.6. 14:00 Ústí nad Labem Blades - Budweis Hellboys 34 : 11 Olšinky
22.6. 14:00 Pardubice Bucks - Karlovy Vary Warriors 16 : 18 Slovan
22.6. 15:00 Brno Pitbulls - Přerov Mammoths 36 : 26 Ragby Bystrc
28.6. 13:00 Prague Mustangs - Karlovy Vary Warriors 6 : 0 Motorlet
29.6. 14:00 Budweis Hellboys - Pardubice Bucks 27 : 6 Borovany
Tabulka Skupina Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 6 0 0 208:99 1.000
Budweis Hellboys Budweis Hellboys 5 0 1 139:90 .833
Liberec Titans Liberec Titans 4 0 2 149:102 .667
Karlovy Vary Warriors Karlovy Vary Warriors 2 0 4 46:72 .333
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 2 0 4 98:138 .333
Pardubice Bucks Pardubice Bucks 1 0 5 70:134 .167
Prague Mustangs Prague Mustangs 1 0 5 68:143 .167
Tabulka Skupina Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Bílovice Sígrs Bílovice Sígrs 6 0 0 206:90 1.000
Znojmo Knights Znojmo Knights 4 0 2 180:80 .667
Brno Pitbulls Brno Pitbulls 3 0 3 143:162 .500
Přerov Mammoths Přerov Mammoths 3 0 3 130:100 .500
Šumperk Dietos Šumperk Dietos 2 0 4 123:162 .333
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 0 0 6 42:230 .000

Výsledky - Wild card

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
5.7. 14:00 Budweis Hellboys - Brno Pitbulls 34 : 28 Sokolský ostrov
6.7. 14:00 Znojmo Knights - Liberec Titans 38 : 17 Bantice

Výsledky - Semifinále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
12.7. 14:00 Ústí nad Labem Blades - Znojmo Knights 28 : 38 Olšinky
12.7. 14:00 Bílovice Sígrs - Budweis Hellboys 22 : 9 Ragby Bystrc

Výsledky - Finále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
19.7. 17:00 Bílovice Sígrs - Znojmo Knights 16 : 14 Ragby Bystrc